Aktas - Naujieji Verkiai 3:0

Gražų sekmadienio vakarą geniai rinkosi į Senvagės stadioną, kur 3 turo varžybose laukė akistata su Naujųjų Verkių komanda. Vakaras pavyko puikiai, visų pirma dėl to, kad gausiai susirinkome – tiek aikštėje, tiek brofkėje, ypač noriu užakcentuoti šiandien brofkės aktyvų dalivavimą! Jei aikštėje 16 žaidėjų matyti nenustebino visiškai, tai ant brofkės turėjome palaikymą iš 21 žmogaus kompanijos (čia tiek tikrai suskaičiavau, ir visai tikėtina, kad gal ir ne visus?), jūs nepatikėsit, Genytės į futbolą irgi atėjo (9!), o vaikų dar kiek buvo! Va čia tai judesys šį vakarą gavosi! Toks labai labai labai teisingas formatas, kažkada girdėjau tokią diskusiją prie stalo:
- Džiugini mano sielą!
- Džiaugiasi mano širdis!
Va šiandien iš tiesų panašiai ir džiaugėmės!
Kas liečia varžybas, tai jų mes tiesiog negalėjome pralaimėti. Su visa pagarba, šios dienos mūsų varžovams. Jie nebuvo prastesni aikštėje, ir nemažą laiko tarpą buvo netgi geresni, bet emocinis fonas buvo mūsų pusėje. Mes buvome, turbūt, labiau motyvuoti, mes gal net labiau tikėjome, kad galime šiandien laimėti. Labai viską palengvino ankstyvas Luko įvartis. Po gero Elvio skerso,  varžovų vartininkas nelabai sėkmingai sukovojo su saule, o vietoje buvęs Lukas , galva uždarė tiksliai. Iš karto po to dviejų gerų momentų neišnaudojo Juozas ir Andžikas. Ech, kaip gerai būtų buvę tie įvarčiai į temą! O nuo minutės taip kažkur 20-os Verkiai perėmė iniciatyvą ir teko ilgai, kantriai dirbti gynyboje. Arijus du kartus gelbėjo nuo įvarčio, kartą reikalas priėjo iki to, kad baudos aikštelėje degėme stipriai ir atstovėti pavyko tik pasiaukojamo gynėjų žaidimo. Paskutinės 10 pirmo kėlinio minučių buvo kritinės ir džiugu, kad pavyko atstovėti.
Per pertrauką įnešėme korekcijų, reikėjo atstatyti kamuolio kontrolės pusiausvyrą. Jei ne visiškai, tai bent dalinai atstatėme status quo žaidime su kamuoliu ir žaidimas nuo mūsų aikštės pusės perskėlė į vidurį. Antras kėlinys gavosi visai gyvas, abi komandos turėjo gerų progų įmušti, bet mes buvome tikslesni. Luko reidą nuo vidurio aikštelės reikėtų apskritai įrašyti į kokią nors futbolo knygą, apėjęs tris varžovus atidavė Janui perdavimą tokį, kad šiam beliko mušti į tuščius vatus. Nežinau ar sąmoningai ar čia tiesiog sutapimas, bet reidas buvo idealus! Antras įvartis nuramino slėgusią įtampą ir žaidėme labiau atsipalaidavę. Naujieji Verkiai vėl žaidė pirmu numeriu, mes gaudėme juos ant kontratakų. Likus 10 minučių iki rungtynių pabaigos, pavyko varžovus pagauti. Po Rumkio smūgio ir vartininko atmušto kamuolio, savo progą išnaudojo Olegas.
3-0!
Po varžybų persikėlėme į tribūnas ir dar ilgai ilgai nesiskirstėme. Be pergalės turėjome ką švęsti – Nerkai stuktelėjo 30! o Pajuodis prirašė į klubo gretas naują narę – Noją! Sveikinimai abiems dar kartą!
Graži gavosi savaitė, tiek senjorų čempionate (Aktas – Fazė 3-0), tiek III lygoje iškovotos dvi gražio pergalės. Bet neatsipaiduojame, kitą savaitę turime vėl dvi varžybas: trečiadienį senjorai susikaus su Relax'u, o savaitgalį laukia sudėtinga išvyka į Pabradę. Pasiplanuokite sudalyvauti!