Antrą ratą pradėjome pergalingai!

Vasara artėja į pabaigą, jos metu tradiciškai gerai pailsėjome, kažkiek pabaidariavome, kažkiek pavilkokšniavome ir išsiilgę futbolo, pradėjome SFL čempionato antrą ratą.
Praėjusią savaitę sužaidėme dvejas varžybas.
Iš pradžių SFL taurės aštuntfinalyje įveikėme Naujųjų Verkių komandą rezultatu 3-1. Du įvarčius mušė Andžikas ir vieną Mariukas. Po gana neblogo pirmo kėlinio, antrame žaidimas išsilygino, vistik, žaidimo gijas laikėme savo rankose, vedėme 3-0 ir tik pačioje rungtynių pabaigoje prasileidome vieną atgal. Visumoje, gana užtikrintai žengėme į taurės ketvirtfinalį, kur susitiksime su nemažą staigmeną pateikusia Nemenčinės komanda. Jie nugalėjo Ozą 2-1. Staigmenos staigmenomis, bet pažiūrėjus į šių metų Nemenčinės sudėtį, tenka pripažinti, kad komanda ten surinkta rimta ir futbolą žaisti tikrai moka. Ruošiamės sunkiai dvikovai, kuri įvyks jau šį trečiadienį Nemenčinėje 19:00.
Na, o sekmadienį jau žaidėme III lygos pirmenybėse, kur susitikome su tradiciškai mums neparankia Tec komanda. Pirmame rate su jais pavargome, pralaiminėjome 1-3, antrame kėlinyje persvėreme į 4-3, tačiau rungtynių pabaigoje varžovai sugebėjo išlyginti. Vakar dienos varžybose toks scenarijus nepasikartojo, ir įmušę du įvarčius pirmame kėlinyje (Mariukas ir Andžikas), antrame kėlinyje sėkmingai išlaikėme rezultatą iki rungtynių pabaigos. Varžybos buvo kovingos ir kietos. Teciniai gerai bėgantys, ypač pavojingos jų kontratakos, gal kiek mus gelbėjo, kad varžovai šį kartą turėjo trumpesnį atsarginių suoliuką. Mes gi, turėjome 7 keitimus ir buvo gana sudėtinga išrotuoti visus. Visumoje sužaidėme labai neblogas varžybas, ypač pirmą jų kėlinį. Visų akys degė, kabinomės į kiekvieną kamuolį ir manau plnytai nugalėjome. Broko aišku netrūko, bet su tokiu kovingumu kompensuosime visas klaidas! Sekančias varžybas III lygoje žaisime sekmadienį 18:40 Senvagės stadione, priimsime Ave.Ko. komandą, kurią pirmame rate įveikėme sunkiai. Atsilikinėjome 0-1 ir tik rungtynių pabaigoje pavyko įmušti 2 įvarčius ir džiaugtis pergale. Tikimės nė kiek nelengvesnių varžybų, bet pergalė mus  nudžiugintų! Ateikite į stadioną!