Dar dvi pergalės!

Praėjusią savaitę Geniai vėl žaidė dvi varžybas, trečiadienį taurės ketvirtfinalyje su Nemenčinės komanda, o sekmadienį III lygoje su Ave.Ko. komanda. Pasiektos dvi pergalės vienodais rezultatais 4:0!
Taurės varžybose varžovas kiek netikėtai įveikė šių metų III lygos lyderius - Ozo komandą, tai kiek vertė suklusti ir į varžybas pažiūrėti atsakingai. Kaip parodė varžybų eiga - ne be reikalo. Pradėjome varžybas geriau, neišnaudojome kelių gerų momentų, o kėliniui persivertus į antrą pusę varžovai žaidimą išlygino ir irgi turėjo kelias geras progas įmušti įvartį. Pertrauka buvo pačiu laiku ir kiek nusiraminę antrame kėlinyje jau žaidėme žymiai užtikrinčiau. Greitą įvartį mušė Zykus, kėlinio viduryje savo įvartį uždėjo Andžikas, dar po kelių minučių gražuolį įsegė Elvis, o rungtynių pabaigoje pasižymėjo Tadytis!
Žengiame į pusfinalį (beje jau devintą kartą per vienuolika mūsų dalyvavimo SFL čempionatuose istoriją!) ir nekantriai laukiame pusfinalio burtų. Varžovas paaiškės po rugsėjo 15-os dienos, kai bus sužaisti likę ketvirtfinalio susitikimai.
III lygoje varžybos su Ave.Ko. klostėsi pagal kitokį scenarijų. Žymiai stipriau pradėjome už varžovus ir kėliniui įpusėjus jau pirmavome 2-0 (Mariukas ir Zykelis), ir turėjome mušti dar bent du įvarčius. Ir tik tada varžovai kažkiek bent palygino žaidimą, tačiau pirmame kėlinyje rimčiau mūsų vartams negrasino. Antrame kėlinyje Ave.Ko. bandė palipti, bet pakankamai tvarkingai gynėmės ir apart vienintėlės savo progos kai 1vs1 truktelėjo Arijus, rimtesnių progų prie mūsų vartų ir nekilo. Mes gi, visai neblogai išeidinėjome iš gilumos į atakas. Kėlinio viduryje Svajka pabėgo kairiu kraštu, atidavė puikų perdavimą Mantui ir šis čiuoždamas įmušė trečią įvartį. O kėlinio pabaigoje prisišaudė ir Deivis. Pirmą jo smūgį vartininkas nukreipė į skersinį, o po kelių minučių sekęs antras, varžovams jau nepaliko jokių variantų.
Pasiekta graži ir užtikrinta pergalė ir judam toliau. Artimiausios varžybos laukia išvykoje su Naujaisiais Verkiais, jos numatytos Lietuvos rinktinės su Škotija laiku, tai didelis klaustukas kaip elgtis su Geniais, kuriuos Jankauskas pakvietė rinktinės varžyboms. Tikimės kad pavyks sutarti su varžovais dėl kito varžybų laiko.