Kas pas Jus gero?

Pas mus tai viskas kaip ir neblogai :).
Norime pranešti, kad FGBK Aktas grįžta į eterį ir pabandys dažniau informuoti mūsų bičiulius apie tai, kaip mums sekasi, ką gero nuveikiame futbolo pasaulyje o ir apie kitas pramogas pasistengsime nepamiršti. Po metų tylos eteryje, norime pasidžiaugti kad futbolą vis dar žaidžiame ir, kaip rezultatai rodo, žaidžiame vis dar neblogai, esame pakankamai konkurencingi mėgėjų lygmenyje ir nepakankamai konkurencingi, kad pagaliau nugalėti.
Pernykštėje III lygoje, po ilgokos pertraukos laimėjome antrą vietą ir turėjome tikrai neblogą sezoną. Kaip visada padalinome taškų komandoms kurios iškrito į žemesnę lygą - net 11-a, nepaisant to, antrą vietą iškovojome su rezervu. Kaip parodė čempionato finišas, sukovoti su pirmoje vietoje esančiais Navigatoriais, būtent tų prarastų taškų ir pritrūko.
Nenuleidome kartelės ir visą šią žiemą vykusiame 7x7 čempionate. Vėl iškovoti sidabro medaliai, ypatingai gerai pavyko finišuoti, pasiektos 9 pergalės iš eilės ir paskutiniame ture aplenkti Navigatoriai. Kadangi likusios pirmoje vietoje Vilties aplenkti neturėjome variantų, tai iškovotą antrą vietą vertiname kaip labai gerą mums rezultatą.
Reikia pasidžiaugti ir mūsų pirmos komandos (35+) neblogu startu veteranų čempionate, jam įpusėjus dalinamės su Delintra 1-2 vietomis.
Na, ir tikėtina, kad šiemet pagaliau pavyks atgaivinti seną mūsų tradiciją - didesniam Genių būriui nuskrist į Prahą, kurioje sudalyvausime neblogo lygio Prague's barrel turnyre.
Tai tiek pradžiai, tikėtina, kad mus išgirsite kur kas dažniau, nei buvo pastaraisiais metais. Iki greito!