Naujųjų Metų sulaukus...

Sveiki bičiuliai! Su Naujaisiais Metais visus! Galbūt kitais metais palinkėti norėtųsi ne tiek pergalių, kiek išlikti tokiu pačiu darniu kolektyvu, kokiu per eilę metų jau sugebėjome tapti! Ir tai bus didžiausia mūsų pergalė. O tada ir aikštėje ateis pergalės, o ir pralaimėjimai nebus tokie skaudūs!

Kaip ir dera Gyvenimo Būdo klubui Naujuosius Metus didelė dalis Genių su antromis pusėmis sutiko kartu. Pas Nerką, su puikia miesto panorama iš 15 aukšto, atšventėme tikrai linksmai. Kitą dieną geniai jau sulėkė į užmiestį pas Egį ir taip pratęsė linksmybes. Kas sugebėjo tai padaryti, puikiai praleido laiką, kas ne, patys kalti.

Šeštadienį jau turėjome atstatomąją treniruotę salėje, kurioje, kad ir kaip keistai galėtų pasirodyti, susirinko 13 žmonių. Jeigu ir toliau tokiais tempais rinksimės į treniruotes, tai jos tikrai turi perspektyvų.

Sekmadienį vėl buvome drauge, nes Sportimoje žaidėme SFL 7x7 aštuntą ir devintą turus su Širvėnos ir Spartako komandomis. Varžybos nenusisekė, abu kartus gavome, ypač skaudus pralaimėjimas buvo antrose varžybose.
Su Širvėna, buvo gana lygus žaidimas, bet gavome įvartį po kontratakos, teko lyginti, tą sugebėjome padaryti, bet po antros identiškos kontratakos prasileidome dar vieną įvartį ir teko pripažinti solidžiai sužaidusių varžovų pranašumą. Varžybose su Spartaku įmušėme pirmi ir po to turėjome nemažai momentų pasižymėti, bet jų neišnaudojome. Spartakas gi, per dvi minutes sugebėjo įmušti du įvarčius ir vėl teko lyginti. Tą padarė Mindė, galingu smūgiu iš toli įmušė gražų įvartį. Tai įvyko likus kokioms trims minutėms iki pabaigos. Puolėme mušti trečio, bet paskutinėmis sekundėmis prasileidome patys ir nieko nebeliko, kaip tik nukabinus snapus keliauti į rūbinę...
Dalyviai: Labas, Cica, Nerka, Tadas, Mindė, Mindaugėlis, Virgis, Egis, Gelmis, Ovkė, Neerka, Apkė, Čipsas. Tribūnose - Zenga, Samas, Aidelis ir Zykus.