Nautica-Aktas 4-6

Vakar mūsų saliniai apturėjo kelionę į Klaipėdą kur 9-ame salės futbolo ture susitiko su vietos Nautica komanda.
Kaip senais gerais laikais su klubo talismanu - Pikto busu kelionė tiek pirmyn tiek atgal neprailgo, o ir teigiamas rezultatas džiugina.
Sudėtis: Zenius, Saulėnas, Vaidutis, Kemas, Ignas, Sauliukas, Dainiukas. Dar į Klaipėdą važiavo Ovkė ir Gulbė.
Varžybų pradžioje dukart teko vytis varžovus, bet po to paėmėme rungtynių vadžias į savo rankas ir pirmą kėlinį laimėjome 4-2. Antrame kėlinyje pavyko išlaikyti saugią persvarą, pastoviai vedėme 2-3 įvarčių persvara. Galutinis rezultatas 6-4, ko gero geriausias savo rungtynes sužaidė Saulėnas, mušęs 3 įvarčius, du pridėjo Ignas ir vieną - Vaidutis.
Atgal važiuojant buvo lengvas trakšt, kuris kai kuriems išsirutuliojo į visai linksmą naktinį vakarėlį ;)