Dvi lygiosios

Vakar sužaidėme eilinius (7x7) turus su komandomis, kurias dar galėjome pasivyti lentelėje: Širvėna ir Spartaku. Turbūt pirmą kartą susirinko mūsų tiek daug, kad visi norintys netilpo į registraciją (suskaičiavau lygiai 20 žmonių!). Tai turbūt verčia manyti, kad futbolo jau išsiilgome. Gal ne tiek žaidimo 7x7, kiek didžiojo futbolo, kuriam po truputį reikės ruoštis.
Nepaisant didelio kiekio žaidėjų, rezultatai nenudžiugino - iškovotos 2 lygiosios ir nė per žingsnį nepriartėjome prie komandų kurias galėjome vytis.
Pirmose varžybose dominavome visas rungtynes, turėjome gausybę momentų įmušti, bet per pirmas 25 minutes švieslentė rodė 0-2. Vistik, didelių pastangų dėka, rungtynių pabaigoje mušame du įvarčius ir išlyginame rezultatą. Visumoje varžybos patiko, judėjimas buvo neblogas ir tik neišnaudotos progos pakišo koją.
Antrose varžybose su Spartaku pradžia nudžiugino, įmušėme 2 įvarčius ir nusiraminome. Spartakas perėme iniciatyvą ir rezultatą sušvelnino. Nežinau kas atsitiko, bet pradėjome blaškytis aikštėje, o Spartakas lipo toliau. Likus 2 minutėms prasileidome antrą įvartį ir nukabinę snapus patraukėme į rūbines.
Liko penki turai (7x7) čempionate ir tik maksimalus rezultatas gali mums leisti pasilikti A divizione. Ar tai pavyks mums padaryti, parodys laikas. Dabar turime ilgesnę pertrauką ir varžybas žaisime tik kovo 21 dieną.