Prelegentai - Aktas 1-2

Šiandien Kalnų parko stadione tęsėme draugiškų rungtynių ciklą. Varžovais šį kartą buvo tradiciškai nelengvas riešutėlis - Prelegentų komanda. Gražiose darbinėse rungtynėse iškovojome pergalę 2-1. Visumoje varžybos buvo lygios, galbūt tik antro kėlinio viduryje pavyko mums 15-20 minučių perimti iniciatyvą ir per tą laiką sugebėjome įmušti 2 įvarčius (vieną varžovai įsimušė patys, kitą galingu smūgiu įkalė Mindė), kartą Mindės smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą ir kartą po berods Ovkės smūgio iš arti varžovus išgelbėjo vartininkas. Prasileidome likus kelioms minutėms iki varžybų pabaigos, kai varžovų smūgiuotas kamuolys vartų link, sugebėjo nuo virpsto įkristi į vartus. Visumoje varžybos žiūrėjosi, pavojingų momentų nebuvo ypatingai daug, bet noro kovoti abiems komandoms tikrai netrūko.
Sudėtis: Labas - Nerka, Dainius, Ovkė, Samas - Svajka, Petras, Mindė, Vaidutis, Aidelis - Virgis. Nuo keitimo jungėsi Mindaugėlis, Ramas K., Marko, Šnioka ir Čipsas. Tribūnose dar buvo Zenga ir Tadas.
Dėkui varžovams už geras varžybas, teisėjui už teisėjavimą. Trečiadienį mūsų laukia dar vienos, jau paskutinės draugiškos varžybos su Krušos komanda.  Jos įvyks Grgiškėse 18:00.