Aktas - Kruša 4-1

Vakar Grigiškių stadione sužaidėme trečias savo draugiškas varžybas su Krušos komanda. Itin atvirose, atakuojančio pobūdžio rungtynėse laimėjome 4-1.  Visų rungtynių metu turėjome iniciatyvą, sukūrėme nemažai progų įvarčiui pasiekti, jų realizacija aišku galėjo būti ir geresnė, bet visumoje po truputi įsivažiuojame. Įvarčius mušė: Virgis - du, Mindė ir Aidelis po vieną. Varžovai gi, iš pradžių buvo susirinke devyniese (paskolinome jiems savo du žaidėjus), pirmam kėliniui artėjant į pabaigą jau turėjo pilną sudėtį ir jų žaidimas stipriai pagerėjo. Bet to neužteko rezultatui išlyginti, prie skaičiaus 4-0, jie sugebėjo įmušti tik vieną atsakomajį įvartį. Mūsų komandoje išskirčiau du žmones - Mindę, jau pilnai pasiruošusį sezonui ir naujame amplua save atradusį Samą. Puikiai tiek krašto gynėju pradžioje, tiek atsitraukusiu gynėju antrame kėlinyje sužaidęs Samas, nustebino ne vieną iš mūsų. Patiko ir Gytulis - po ilgos pertraukos pasirodęs didžiajame futbole - sužaidė ramiai ir užtikrintai.
Sudėtis: Labas - Nerka, Gelmis, Gytulis, Samas - Mindė, Petras, Aidelis, Virgis - Čipsas, Egis. Dar jungėsi Ramas K., Apkė, Marko. Buvo dar ir traumuoti Tadas su Zykeliu.
Sekmadienį pradedame oficialų sezoną, Bukiškėse, 18:00 val. žaisime SFL taurę su TEC.