Maudynės Maišiagaloje

Apsiniaukusį antradienio vakarą būrys Genių sugūžėjo i Vilniaus priemestį – Maišiagalą, kur pratęsė tradiciją prieš naująjį SFL sezoną draugiškai sukovoti su Arpu. Po gausaus ir aktyvaus rinkimosi savaitgalį šį kartą rungtynes pradėjome neturėdami nei vieno žaidėjo atsargoje. Sudėtis: Piktas tarp virpstų ir skersinio, iš kraštų Ramas (Svogeris) ir Pajuodis, centrą cementavo – Nerka ir Ovkė, krašto saugeliai Apke ir Juozas, centriukas - Petras, Tadas, varžovų vartams grasino Čipsas ir Ramas (Aidelio). Prasidėjus runtynėms prisistatė ir pats Aidelis. Brofke tradiciškai okupavo Zykelis. Arpas taip pat buvo toli gražu ne pačios stipriausios sudėties – opiausia situaciją turėjo vartininko pozicijoje.

Iki varžybų pradžios kur ne kur krapnojo nedideli lietaus lašai, bet vos dvikova prasidėjo, šis sugalvojo isisiūbuoti kaip reikiant ir nedavė ramybės iki pat pabaigos. Nuo pat rungtynių pradžios Geniai paėmė iniciatyvą į savo rankas ir jos nepaleido iki rungtynių pabaigos. Deja, aikštė labai greitai tapo panaši ne į veją, o į pelkę, tad komandos neturėjo galimybės atskleisti savo tikrojo meistriškumo. Akto atakos ritosi bangomis, o varžovai karts nuo karto stengėsi kontratakuoti. Įvarčio laukti ilgai nereikėjo – džiugu, kad savo sąskaitą atidarė klubo naujokas Aidelio Ramas, kuris vėliau atliko dublį šiose rungtynėse – palinkėsiu sėkmingo rezultatyvumo ir ateinančiame sezone. Jei nesuklysiu, antrą įvartį uždėjo kitas Ramas (švogeris) - smūgis ar tai perdavimas iš savo aikštės pusės, stipraus lietaus dėka, virto kuriozu, kurį šypsenom palydėjo ir Geniai, ir varžovai.

Atakų srautai iš geltonųjų pusės nemažėjo – o Pikturna nuobodžiavo ir šalo vartininko aikštelėje, vis užsimindamas man, kad norėtų, jog sureguliuočiau “šildomųjų lašų”. Neilgai trukus sukrito ir dar pora įvarcių – pasižymėjo po keitimo aikštelėje pasirodęs Aidelis ir po traumos atsigaunantis Tadas. Taip ir baigėme pirmąjį kėlinį savo sąskaitoje turėdami pokerį ir nepalikę jokių vilčių varžovams.

Antrą kėlinį nusprendėme patrumpinti iki trisdešimties minučių, kadangi futbolas po truputį pradėjo virsti vandensvydžiu. Situaciją galėtų atspindėti vieno iš varžovų nuolatos kartota frazė “b*** kaip ant ledo”. Nieko doro jau nenuveikėme – kaip jau minėjau Ramas (Aidelio) pasiekė dublį. O varžovai visgi sugebėjo pasiekti savo – po kelių kontratakų, atsipalaidavę mūsų centro gynėjai praleido varžovų puolėją, kuris meistriškai užtaisė Piktui žvakę. Taip ir pabaigėme 5 – 1.

Manau, jog po truputį įsibėgėjame – o tokios oro sąlygos išeis į naudą pasipraktikuoti - juk sezono metu oro nepasirinksi, o futbolas vyksta bet kokiu oru. Suvestinė: 2 įvarčiai – Ramas (Aidelio), 1 įvartis – Ramas (švogeris), 1 įvartis – Tadas, 1 įvartis – Aidelis, 1 įvartis - Arpas, 3 alaus – Zykelis, sušlapę – Visi!