SFL 2 turas: Fazė - Aktas 2:4

Antrą pirmadienį iš eilės žaidėme SFL varžybas. Iš vienos pusės lyg ir neblogai - laisvas savaitgalis, iš kitos gi pusės - po darbų visai kitoks žaidimas, gal kiek ir nuovargis jaučiasi, o ir ne visi po darbų suspėjo į varžybas.

Nepaisant nieko, šiandien privalėjome nugalėti varžovus, juk Fazė toli gražu ne ta komanda, su kuria galime sau leisti barstyti taškus. Ir su visa pagarba varžovams, šiemet Fazė tikrai ne ta kuri leidosi triuškinama pernai. Stipriai atjaunėję varžovai didžiąją runtynių dalį sėkmingai gynėsi ir netgi tarpais ilgesniam laikui atsidurdavo mūsų aikštės pusėje. Tačiau bendrai paėmus iniciatyvą turėjome visų runtynių metu. Gal kažkiek trūko mums tikslesnių baigiamųjų smūgių, tiek Ignas tiek Vaidutis bene penkis kartus turėjo patogius baudos smūgius, deja, viską mušė pro šalį. Visumoje, varžovai leido mums kurti progas, mes gi irgi pernelyg stropiai nedirbome gynyboje ir gavosi gana atviras futbolas.

Pirmą įvartį po Samo gražaus perdavimo mušė Ignas. Kažkiek lengviau atsikvėpėme ir iš karto išsitraukėme iš savų vartų. Pakėlimas iš dešinės ant vartininko aikštelės kampo ir gražus smūgis galva į tolimą kampą. 1-1 ir vėl viską teko pradėti iš naujo. Laimei, pradėjome greitai - bene po 5 minučių Labas išmušė kamuolį Aideliui i dešinę pusę, pastarasis pabėgo nuo gynėjo ir skersavo Samui į baudos aikštelę. Samas įmuša pirmąjį savo įvartį tiek rungtynėse tiek čempionate. Nusiraminome ir jau laukėme pertraukos, tačiau likus minutei iki kėlinio pabaigos varžovas prasiveržė kaire puse ir maždaug 10 metrų praktiškai nuo galinės linijos kėlė kamuolį į baudos aikštelę. Kėlė taip, kad Labas buvęs prie priekinio virpsto kamuolio nepasiekė ir pastarasis nuo galinio virpsto įlėkė į vartus. Beliko skėstelti rankomis ir antrame kėlinyje dar kartą teko viską pradėti nuo pradžių. Laimei, ilgai laukti nereikėjo ir vėl gi Samas mušė dar vieną įvartį. Žaisti tapo lengviau kai bene sekančioje atakoje Aidelis pabėgo nuo varžovo ir tik paskutinės vilties pražanga išgelbėjo varžovus nuo pavojingo momento. Teisėjas pelnytai rodo raudoną ir nuo tada jau pilnai laikėme rungtynių vadeles savo rankose. Tai vainikavo trečiasis Samo įvartis - šį kartą jį pavyko pasiekti prasibrovus centru. Nuo tada jau nebekilo niekam abejonių, kad laimėsime. Nusiraminome, padarėme krūvą keitimų, praktiškai leidome pažaisti visiems norintiems ir ramiai pabaigėme varžybas.

Šiandien turbūt vienareikšmiškai reiktų išskirti Samą - trys įvarčiai ir asistas! Kaip iš natų. Puikiai jam talkino Aidelis iš dešinės ir Ignas su Vaidučiu viduryje. Būtent šitie 4 žmonės ir buvo mūsų atakų variklis. Kas liečia gynybą, tai visų pirma - Dainiukas, žaisdamas atraminiu saugu, nutraukė nemažai varžovų atakų ir taip pradėdavo mūsiškes. O ir gynybos grandis manau susitvarkė su savo užduotim.

Sudėtis: Labas - Nerka, Andrius, Tadas, Ovkė - Juozas, Dainiukas, Vaidutis, Ignas, Aidelis - Samas. Nuo keitimo jungėsi Virgis, Gelmis, Apkė, Ramas K., Marko. Dar buvo bet nesijungė Ramas Balys, Zykelis, Čipsas, Zenga, Egis, Gytulis, Andžikas, Gulbė, Burzdikėlis. Šylant orams po truputį didėja ir antrųjų pusių bei vaikų tribūna, kur prie etatinės fanės Vilmos šį kartą prisijungė ir Monika bei Jurga su atžalomis. O ir Ignas (jeigu neklystu) turėjo kam dedikuoti :) įmuštą įvartį. Smagu!

Kitą sekmadienį Bukiškėse priimsim Navigatorius, jau dabar sklinda kalbos, kad ant brovkės bus karšta, kažkas jau mėsą pradeda marinuoti, o ir prie mėsos ką nors turbūt sugalvosime :), bile tik oras nepavestų. Bet pradžiai, galvojame apie futbolą. Juk mes esame iš pradžių futbolo, o tiktai po to gyvenimo būdo klubas!