Senjorų startas: užtikrinta pergalė!

Vakar Belmonto aikštėje startavo mūsų senjorai. Varžybų formatas - 8vs8, varžovas  nepažįstamas - Kiemo perlai, tad sunku buvo ką ir suprognozuoti. Tačiau mūsiškių startas buvo labiau nei užtikrintas pasiekta įspūdinga pergalė 15-5, ir bent pirmam turui įsitaisome pačiame lentelės viršuje.

Dalyviai: Piktas, Igariokas, Sergejus, Nerka, Neerka, Cica, Egidijus, Dainiukas, Zenius, Marius, Ovkė, Zenga. Palaikyti komandos atvažiavo ne ką mažesnis kiekis genių - Samas, Čipsas, Burzdikėlis, Egis, Labas, Vaidotas, Gytulis, Aidelis su šeimyna, Ovkės šeimyna, žodžiu kaip visada dalyvių mums netrūko.

Varžybos sunkios nebuvo, nuo pat pradžių atrodėme pranašesni, greitesni, geriau susižaidę, todėl vieną po kito pradėjome mušti įvarčius. Pirmame kėlinyje įmušėme 6, prasileidome 1. Todėl natūralu, kad antrame kėlinyje atsipalaidavome prie savų vartų, o varžovai tuom pasinaudojo ir įmušė dar 5 įvarčius. Tiesa, mūsų puolamoji grandis irgi nestovėjo vietoj ir į jų penketą atsakėm savo devyniais. Įvarčius mušė: Dainiukas-5, Zenius-4, Cica ir Neerka po 3.

Po varžybų nutarėme tame pačiame Belmonte krepšinį pažiūrėti, tačiau ... Visų pirma, tai tokio varianto kad visi (~20 žmonių) sėdėtume prie vieno stalo, įstaigos vadovai mums pasiūlyti negalėjo (suprask, reikia rezervuotis iš anksto...), na ir antra, kabelinės Belmonte nėra, tai kaip ir neprireikė mums tų atskirų stalų... Visi draugiškai patraukėme į Sakwą, kur ir salę atskirą gavome ir ekranas didelis buvo...

Visumoje įspūdžiai iš vakar dienos tikrai geri, tiek dėl turnyro pravedimo vietos, tiek dėl teigiamo rezultato. Žiūrėsime kaip bus toliau, bet bent jau dabar atrodo, kad  perspektyvų šis turnyras turi tikrai gerų.