Zenga apie turnyrą Vokietijoje

Sveiki bičiuliai, su Naujais metais visus!!!!!
Ką gi, gal trumpai apie turnyrėlį Vokietijoje ir apie pačią kelionę. Šiaip žiauriai man patiko ir turnyro lygis, ir vokiečių priėmimas - kaip visada. Brač, norisi žiauriai nuvykti kada nors, t.y. kitais metais, nes esame vel pakviesti, ta normalia komanda, kurios nuotrauka puikuojasi visose brošiūrose. Manyčiau, su tokiu sąstatėliu tai tikrai duotumėm tikrą kovą ir užkurtumėm pirtį šeiminikų komandai pirmai...
O šiaip, kalbant apie pačias varžybas, tai pogrupyje lengvai, nors rezas to nesako, įveikėm dvi vokietukų komandas ir prasimušėm i 1/8 finalo, kur laukė jau kur kas stipresnis varžovas. Tačiau kovingumo ir mūsų dviejų žvaigždžių dėka, varžovus tiesiog sutrypėm 7:1... Tiesiog gerai atrodė Gulbė ir Naumovas, tik deja, šių varžybų metu Antoškei kepštelėjo varžovas į koją, ko pasekoje ji patino ir kaip tikras profas, belaukiantis kontrakto, jis nutarė nedalyvauti 1/4 finale, kur laukė patys čempionai - TSG. Deja, turėdami tokį trumpą suolelį, kur galėjo kaip lygus su lygiais kautis tik Gulbė, Žiaugra, Vaidas ir iš dalies Rytis, tesugebėjom pasipriešinti tik vieną kėlinį, kur tikrai virė lygi kova ir pralaimėjom šį kėlinuką viso labo tik 0:1. Antrame kėlinyje varžovai, turėdami perpus daugiau lygiaverčių žaidėjų, galutinai palaužė mus ir rungtynės buvo pralaimetos 0:6...........:( Tad taip futbolas Vokietijoje mums ir baigėsi. O šeimininkai, pusfinalyje tokiu pat rezu 6:0 palaužė Hidingauser SV komandą, kurią treniruoja Kęstas Kundrotas ir kurioje žaidžia jo sūnus Martynas, kuris mums nuoširdžiai palinkėjo įveikti jau spėjusius pasikelti šeimininkus, nuo tiek kartų laimėtų turnyrų. Gaila, bet to nepadarėm. O seminikai finale sutvarkė ir juodukų turkų Hedefspor ekipą, tik gal kiek sunkiau, berods 4:1...
O kalbant apie užklasinę veiklą, tai kaip visad buvo jūra alaus arba vokiškai pipos:) ir šiltas vokiškas priėmimas. Žodžiu, turnyras Vokietijoje vykęs ir reiktų stengtis į jį nuvykti kasmet, ypač su tuo stipriuoju AKTU.