Futsal 2 turas: Aktas-Nautica 7-9

Šiandien salės futbolo antrame ture priėmėme Klaipėdos Nautica komandą. Varžovas pirmame ture pralaimėjo namie Kazlų Rūdos komandai ir tai vertė manyti, kad šiandien pasieksime antrą pergalę. Ir iš tiesų, pažiūrėjus varžybas, nuomone nepasikeitė, varžovą privalėjome įveikti.

Ir viskas prasidėjo gerai, žaidėme neblogą futbolą, turėjome iniciatyvą ir pelnytai pirmą kelinį laimėjome 4-2. Nežinau, kas teisėjams pasidarė antrame kėlinyje, bet taip švilpti negalima. Kitą kartą sušvilpti tiek abejotinų baudų net ir norint nesugebėsi... Tokios baudos, kai griaunamas Vilėniškis liečia kamuolį ranka ir už tai gauname baudinį į savo vartus, arba pražanga kai Gulbė bėgdamas priekyje varžovo netyčia pataiko varžovui (bėgusiam už jo) ranka i veidą - traktuojama kaip nesportine, arba kai varžovas savo baudos aikštelėje čiuoždamas sužaidžia ranka ir nešvilpiama pražanga... Ir čia tik keletas tokių epizodų. O kiek dar tokių epizodų, kur galima duot baudą, o galima ir neduot. Šiandien davė visas. Dar suprasčiau jei žaistume išvykoje... Antrame kėlinyje varžovai išsiverže į priekį ir visą kelinį juos vijomės. Tris kartus pavyko išlyginti rezultatą, bet tiksliau sužaidę varžybų pabaigą klaipėdiečiai šventė pergalę 7-9. Bent 3 jų įvarčiai krito po baudos smūgių (dar vieno baudinio neimušė), dar turbūt 3 ivarčius reiketų nurašyti ant savo klaidų atsikertant. Bet nieko nepadarysi, ėjome vabank ir reikėjo rizikuoti.

Belieka pagirti varzovus už pademonstruotą kovingumą ir pasveikinti su pergale. Patiems gi, reikia nenukabinti nosių ir žiūrėti į priekį. Čempionatas dar tik prasidėjo. Kitą savaitgalį važiuojame i Kauną kur susitiksime su A lygos debiutantais - Viči komanda. Varžybose šiandien sudalyvavo: Zenius, Ignas, Andžikas, Gulbė, Raimis, Kemas, Sauliukas, Dainius, Petras.