Užupis - Aktas 3:3

Nuosmukis prasitęsė. Vėl nesugebėjome iškovoti 3 taškų. Vėl kažkur užstrigo mūsų varikliukas. Vėl švaistome geras progas ir gaunam kvailus įvarčius. Per paskutines 3 varžybas tesugebame paimti 1 tašką, vietoj 9, kuriuos galėjome turėti. Patys prisidirbome, dabar teks srėbti...
Į varžybas su Užupiu rinkomės tik su viena mintimi - laimėti.
Sudėtis: Piktas - Dainiukas, Pajuodis, Tadas, Ovkė - Mindė, Vaidutis, Aidelis, Mindaugėlis - Samas, Mantas. Po to prisijungė Gelmis, Šnioka, Virgis, Svajka. Dar buvo Zenga, Čipsas, Nerka, Labas, Ramas, kitas Ramas, Zykelis, Apkė, Romas.
Nuo pat pirmų minučių turėjome iniciatyvą, įmušėme greitą įvartį (neužskaitytas nes nuošalė buvo) sukūrėme kelias geras progas, bet eilinį kartą neišnaudojame. Pirmas 20 minučių varžovai praktiškai ir nebuvo mūsų baudos aikštelėje. Mes gi nemažinam apsukų ir galų gale Mindaugėlis prasiveržęs iš kairės muša pirmą rungtynių įvartį. Nesustojame ir žaidžiame toliau savo žaidimą, dar vienos neblogos progos neišnaudojame, dar kelios pusprogės, jau atrodo, kad įmušime antrą, bet... Griauname varžovą ties vidurio aikšte - bauda, kamuolys atsidūręs kokių 15 metrų nuo įvykio vietos, varžovai ten jį pastato ir pradeda greitą ataką. Mes vietoj to, kad bėgtume į gynybą, apeliuojame teisėjui, kad ne iš ten išspirtas kamuolys, teisėjas atakos neutraukia ir po skerso iš kairės varžovai galva lygina rezultatą. Dar po kelių minučių gynėjai užsižaidžia su kamuoliu prie baudos aikštelės, varžovas jį perima ir pabėgęs vienas prieš Piktą muša antrą įvartį. Taip per kelias minutes tampa 1-2 ir mūsų žaidimas išsiderina... Dingsta ta ugnelė su kuria pradėjome žaidimą ir priekyje jau nebesukuriame nieko.
Per pertrauką susidėliojame antro kėlinio planą ir išeiname užsivedę. Iniciatyvą, vėl lyg turime, viskas lyg ir ok, bet gauname trečią įvartį, kuris mus kuriam laikui vėl prigesina. Bet po truputį įsivažiuojame ir kėlinio vidryje Svajka muša vartininkui tarp kojų 2-3 ir kažkiek lengviau atsidūstame. Su dar didesnėmis pajėgomis pradedame atakuoti, varžovai kontratakuoja, gaunasi atviras futbolas, apsikeičiame pavojingais momentais, ir po Vaidučio gražaus perdavimo Aidelis pabėga vienas ir lygina rezultatą 3-3. Lieka ~10 minučių, per kurias varžovai neišnaudoja išėjimo 1vs1 su Piktu, mes gi atsakome dviem pavojingais išpuoliais, bet primame momente sudelsia Tadas, o antrame Samas pramuša tiesiai į vartininką. Taip ir pabaigiame rezultatyviomis lygiosiomis. Kažkiek pikta, kad nelaimėjome, kažkiek smagu kad charakterį dar turime ir sugebame atsitiesti nuo -2.
Tiek apie varžybas, o jeigu pažiūrėsime į lentelę, tai kova dėl medalių prasideda tiktai dabar. Likus 6 turams iki čempionato pabaigos turime pirmoje vietoje esantį Bekentą, kuris 7 taškais atsiplėšęs nuo Ozo. Atrodo ramu, bet... Bekentui liko 6 varžybos su pirmo šešetuko komandomis kurios tęsia kovą dėl medalių ir su paskutiniu metu neblogai atrodančia LiCS komanda. Turint tokį tvarkaraštį, taškų Bekentas dar išbarstys. Klausimas kiek, ir ar to užteks, kad juos prisivytų Ozas arba Prelegentai? Kitos gi komandos (Užupis, Fakyrai ir Aktas) į pirmą vietą manau nebepretenduoja, bet, užlipti ant prizininkų pakylos jos gali dar visos, juk skirtumas tarp šeštos vietos ir antros yra viso labo šeši taškai. Viskas priklausys nuo to, kaip pavyks komandoms finišuoti. Mes gi atsidūrėme šitų lenktynių lentelės dugne. Ir pakartoti bent pernykštį rezultatą mums reikės labai daug pastangų bei sėkmės, kuri, deja, paskutinių metu nuo mūsų buvo nusisukusi. Praktiškai jau nuo dabar į kiekvienas varžybas turime eiti, kaip į paskutines. Nes kiekvienas prarastas taškas gali būti lemiamas. Tokių varžybų liko šešios, ir jau šį savaitgalį žaisime su Spartako komanda, kuri paskutiniu metu yra pagavusi savo žaidimą ir taškų už gražias akis nedalina...