Aktas - Spartakas 2:0

Pagaliau, po ilgesnes pertraukos iškovojome pergalę SFL čempionate. Ir iš karto, dėka gerai susiklosčiusių kitų turo rungtynių, kylame per dvi pozicijas aukštyn. Smagu!

Į Ukmergę susirinkome gerokai anksčiau nei valanda iki varžybų pradžios, susirinko mūsų daug, tiek aikštėje tiek ant brofkės. Kadangi laiko buvo likę daug, tai kai kurie sugalvojo pasigalinėti 60 metrų sprinto rungtyje. Ramas K. pakėlė Šniokos mestą pirštinę ir atkaklioje kovoje, vistik buvo priverstas pripažinti pastarojo pranašumą. Kiti gi, užsikrovę teigiamų emocijų, pajudėjo link rūbinės. Apšilinėti į aikštę išėjome gerokai anksčiau nei įprastai, juk Ukmergės stadiono veja - ideali, tokioje aikštėje smagu ne tik žaisti bet ir apšilinėti.

Varžybose sudalyvavo: Labas - Nerka, Dainiukas, Gelmis, Mindaugėlis - Mindė, Vaidutis, Aidelis, Juozas - Samas, Mantas. Dar jungėsi Ovkė, Šnioka, Marko, Virgis, Tadas, Andrius, o grynai brofkiniai šį kartą buvo Zenga, Čipsas, Piktas, Šalnelė, Egis ir abu Ramai. Na ir Aidelio šeimyna irgi stadione palaikė Aktą.

Apie varžybas per daug rašyti ir nėra ką, lygių varžovų dvikova, tarpais vyravo atviras futbolas, tarpais kietas, bet visumoje malonus akiai žaidimas. Daug momentų neturėjo abi komandos, bet mums pavyko savo įvarčius įmušti (abu po standartų beje), o varžovams ne. Pirmame kėlinyje varžovai turėjo vieną puikią progą (prie 0-0) pasižymėti, kai po gynėjų "atriezo" spartakietis nepataikė į vartus iš kokių 11 metrų. Mes gi, savo įvartį įmušėme po puikaus baudos smūgio, kai Juozas savo kaire pramušė tiksliai į kampą. Dar turėjome kelias pusproges, bet arba neuždarydavome skersų, arba smūgiai buvo netikslūs. Antrame kėlinyje nemažinome apsukų, ir po truputį išryškėjo mūsų pranašumas. Momentai jau buvo pavojingesni ir tik varžovų vartininko meistriškumas neleido mums ilgą laiką padvigubinti rezultato. Visitk įvartį įmušėme, po gerai Mindės pakelto kampinio, kai sumaištyje baudos aikštelėje, pirmasis prie kamuolio prišoko Vaidutis ir nukreipė kamuolį į vartus. 2-0, lieka apie 15 minučių ir atrodo ramu, bet tada sugebame atiduoti varžovams iniciatyvą ir tik užtikrintas mūsų gynėjų žaidimas neleidžia nieko ypatingo jiems sukurti prie mūsų vartų.

Taip ir pabaigiame varžybas, patraukiame į rūbinę, kur laukia trečias kėlinys - Gelmutis palygino gimtadienio reikalą. Na o po to, jau tradiciškai patraukėme į šalia stadiono esantį pramogų centrą, kur visai neprastai pasisėdėjome ir picų užkandome ir alaus bei stipresnių gėrimų atsigėrėme.

Taigi, kelionę į Ukmergę užskaitome, varžovams dėkojame už gerą priėmimą, puikią aikštę, smagų pasižaidimą ir iki susitikimo Ukmergėje jau kitais metais!

O mūsų šią savaitę laukia dvi varžybos žalgiriadoje (pirmadienį ir penktadienį), Senjorų varžybos trečiadienį ir savaitgalinis SFL turas su Prelegentais. Labai svarbios varžybos turnyrine prasme, todėl pasižiūrėkime į jas ypač rimtai, nes tų varžybų rezultatas yra aukso vertės.