2008 SFL A divizionas

 

Pirmi metai SFL A divizione ir iš karto užsikabinome medalius. Kol kas tik bronzos :).

Žaidėme taip:

Su Fortūna: Pavasarį 1-1 (įvartį mušė Cica), rudenį 5-1 (Zykus 2, Virgis 2, Andžikas 1). Fortūna pavasarį ir Fortūna rudenį - kaip dvi atskiros komandos. Jeigu pavasarį žaidžiant su šia komanda gerokai turėjome pavargti, kad išplėšti bent lygiasias (Cica išlygino rungtynių gale), tai antrose rungtynėse nepalikome jokiu prošvaisčių varžovams. Nežinau kodėl "sėdo" ši komanda, gal vidiniai nesutarimai, gal kitos priežastys, bet jų demonstruojamas žaidimas pavasarį ir rudenį skyrėsi kaip diena nuo nakties.

Su Prelegentais: Pavasarį 2-0 (Ignas ir Brolis O.), rudenį 2-1 (Virgis ir Ignas). 3 Kartus, tiksliau jau 4 kartus SFL čempionai. Spalvinga komanda, savo gretose turinti daug asmenybių, tiek iš futbolo, tiek iš pramogų verslo pasaulio. Esame vienintelė komanda, kuri abu kartus įveikė Prelegentus. Abu kartus nelengvoje kovoje. Abu kartus kovėmės iki paskutinių rungtynių minučių. Jeigu pirmose varžybose pirmavome, kažkiek atidavę iniciatyvą gaudėme ant kontratakų ir paskutinę minutę imušėme antrą įvartį, tai antrose rungtynėse atsilikinėjome, ir mušėme antrame kėlinyje 2 įvarčius, iš kurių antrą paskutinėmis rungtynių minutėmis. Visiškai skirtingo braižo rungtynės, tačiau abi jos buvo vertos SFL A diviziono.

Su Navigatoriais: Pavasarį 2-0 (Čipsas ir Andžikas), rudenį 4-1 (Andžikas 2, Mindaugėlis ir Samas). Abu kartus čempionate laimėjome užtikrintai. Ši komanda yra jauna, greita ir ambicinga. Ir viskas būtų gerai su šita komanda, jei ne vienas dalykas. Dar tik sudarius antro rato tvarkaraštį, prašėme jų nukelti tarpusavio rungtynes, dėl mūsų išvykos i Juodkrantę. Jie lyg ir sutiko, tačiau gavosi taip, kad iš Juodkrantės teko grįžti anksčiau ir žaisti įprastu laiku - sekmadienį. Maža to, į tas rungtynes varžovai nesusirinko. Po to teko žaisti taurę, ir vėl situacija kartojasi, prašėme žaisti trečiadienį ir jau prieš gerą savaitę tas laikas figūravo tvarkaraštyje, bet likus kelioms dienoms, varžovai nukelia varžybas i ketvirtadienį. Suprantama kad kiekvienas klubas žiūri savo interesu, bet ... Kažkaip ne taip visa tai daroma... O ir seną skolą (dėžę alaus) irgi kažkaip reikia gražinti ;)

Su Spartaku: Pavasarį 2-1 (Aidelis ir Andžikas), rudenį 3-1 (Petras, Virgis, Zykus). Dvi visiškai skirtingos rungtynės. Pirmose visa galva buvome pranašesni mes, antrose - jie. Taškus abu kartus išsivežėme mes :) Spartakas - jauna, smagi komanda. Ko gero draugiškiausia komanda iš visų SFL esančių. Jeigu aikštėje kovojant ir užeinama griežčiau ir apsižodžiuojama, tai po rungtynių visada atsiprašome vieni kitų ir kartu patraukiame i šalia aikštės esantį pramogų centrą. Taip jau sutampa, kad Ukmergėje visada atsiranda progų švęsti. O ir aikštė Ukmergėje kaip kilimas. Todėl visada mielai nuvažiuojame į šį miestą.

Su Mažąja statyba: Pavasarį 1-1 (Zykus), rudenį 1-2 (Mindė). Ko gero pati neparankiausia komanda SFL-e. Jeigu pirmose rungtynėse lygiąsias galima buvo laikyti daugiau mažiau dėsningu rezultatu, tai antrose rungtynėse turėjome sutriuškinti varžovus. Tačiau, kamuolys apvalus ir futbolas neprognozuojamas. Varžovai įmušė 2 įvarčius po standartų, mes neišnaudojome gausybės progų ir pralaimėjome. Ko gero, pačios nenusisekusios rungtynės per visą sezoną. Gražiai dabar atrodytų lentelė, jeigu čia būtų iškovoti 3 taškai... Ech...

Su Ozu: Pavasarį 0-1, rudenį 2-1 (Mindė ir Pajuodis69). Pirmose rungtynėse neturėjome 7 startinės sudėties žaidejų. Nors pas mus ta startinė sudėtis labai salyginis dalykas. Tačiau šį kartą neturėjome 5 saugų. Nepaisant to, kovojome, nors ir pralošėme. Kai žaidėme antras rungtynes, jau daugmaž dėliojome prizininkų vietas. Todėl išsikėlėme sau užduotį laimėti dviem įvarčiais, kad turėtume geresnį tarpusavio rungtynių rezultatą. Pirmavome 2-0, varžovai sušvelnino, ir likus 10 minučių, viena po kitos kurėme 100%-ines progas prie varžovų vartų. Neišnaudojome penkių labai gerų progų įvarčiui pasiekti. Kaip jau matome dabar, tai lėmė, kad galutinėje įskaitoje likome treti. Būtume imušę, dabar būtume antri :(. Antrasis ech...

Su Nerealu: Pavasarį 4-0 (Aidelis2, Mindė, Cica), rudenį 3-0 (Mindaugėlis, Pajuodis69, Zykus). Nors ir labai patyrusi ši komanda, objektyviai žiūrint, ji buvo silpniausia A divizione. Ypač tas jautėsi pirmame rate. Antrame rate komanda padidino apsukas, tačiau nugalėti jiems pavyko tik Fortūną. Jeigu ir toliau taip gerins žaidimą, galbūt po metų sugrįš atgal i A divizioną.

Su LiCS: Pavasarį 1-2 (Mindaugėlis), rudenį 0-1. Vienintėlė komanda su kuria neiškovojome tašku. Abu kartus galime kaltinti tik save, nes pirmame rate nesusirinkome ir rezultatas daugiau mažiau dėsningas. O antrame rate nebuvome prastesni, netgi kažkiek geresni ir bent taško tikrai norėjome... Bet už mus jiems atkeršijo užupiečiai :)

Su Užupiu: Pavasarį 1-1 (Petras), rudenį 2-0 (Virgis ir Andžikas). Ko gero pati drausmingiausia komanda A divizione. Donatas puikiai sustygavęs šios komandos žaidimą, susidaro toks įspūdis, kad kiekvienas žaidėjas šioje komandoje žino kada bėgti ir kur bėgti. Labai gerai taktiškai paruošta komanda. Pirmame rate šiaip ne taip ištraukeme lygiąsias, antrame nė kiek nelengviau nugalėjome. Likome skoloj šiems varžovams už galimybę būti trečioje vietoje :)

Reziumuojant viską, sunkiausias laikas mums yra vasaros pradžia. Tai vienintėlis metas, kai mes būname atsivalgę futbolo ir atsiranda kitų reikalų.

Tai va, toks futbolo sezonas gavosi. Yra kur kopti aukštyn. Bent po vieną žingsnelį i viršų tiek čempionate tiek taurėje reikės kitais metais padaryti ;)