5-6 turas: Dar 4 taškai!

Nepaisant to, kad šį sekmadienį tvarkaraštis mums nieko gero nežadėjo, sužaidėme labai solidžiai ir įsirašėme į sąskaitą dar 4 taškus. Šios dienos varžovai – Lics ir Fakyrai - 7x7 formato varžybose visada mums buvo neparankūs (praėjusių metų rezultatai: 0-6, 0-4, 1-6 ir 2-4) o ir medalius šios komandos užsidėdavo kiekvienais metais.
Dalyviai: Labas – Ovkė, Apkė, Tadas, Mindaugėlis, Samas, Dirma, Koichi, Gelmis, Gytulis, Virgis, Romas, Neerka. Nuo brofkės sėkmingai suvadovavo Zenga, o palaikyti buvo atėję Gintas, Gytulio bei Neerkos atžalos.
Pirmas varžybas su Lics pradėjome atsargiai, nuo gynybos, aktyviau žaidėme tik ginantis savo aikštės pusėje ir ilgą laiką mums neblogai sekėsi. Nors ir buvome kelis kartus atsikirtę, pavojų pavykdavo likviduoti, o ir patys turėjome neblogų progų pasižymėti. Ir vistik, įvartį gauname pirmi, po mūsų atsikirtimo, varžovai surengia žaibišką ataką ir tampa 0-1. Tačiau ilgai netrukus, Virgis viduryje prasimeta kamuolį, ir iš 15-16 metrų taikliai smūgiuoja į vartų kampą 1:1! Vėl apsiraminame ir laukiame varžovų klaidų. Ir sulaukiame. Iš pradžių Virgio išėjimas 1vs1 su vartininku, po to Samo smūgis į vartininką iš arti. Deja, bet įmušti nepasiseka, maža to, patys gauname smūgį iš toli, Labas sugeba tik atmušti ir pakartotinas smūgis buvo tikslus. 1-2 ir apie 10 minučių iki pabaigos. Pabandome paspausti, atsiranda ir momentų ir lyg iniciatyvą turime, bet tiksli varžovų ataka viską verčia perniek 1:3 ir 5 minutės iki pabaigos. Metamės į paskutinį šturmą, turime baudą, po Mindaugėlio smūgio kamuolys pataiko varžovui į ranką, švilpuko nėra, dar sekančioje atakoje Virgis iš geros pozicijos nepataiko į vartus ir kai jau atrodo, kad nieko nebepavyks išpešti, tas pats Virgis švelnina rezultatą iki 2-3! Lieka kelio minutės ir varžovai galutinai atsitraukia, o mes bandome išlyginti. Ir mums pavyko! Likus minutei Romas atsidūręs baudos aikštelėje lygina rezultatą. Per paskutinę minutę dar apsikeičiame pavojingais momentais ir jau po teisėjo švilpuko – po tašką turnyrinėje lentelėje.
Antrose važybose su Fakyrais pradedame atsargiai, vėl nuo savos pusės ir tai pasiteisina. Varžovai momentų neturi mes irgi pernelyg pavojingai neatakuojame, apsikeičiame tolimais smūgiais. Pirmą įvartį muša Samas, savo firminiu stiliumi – padu apsukęs kamuolį aplink savo ašį, kaire koja muša į tolimą apatinį vartų kampą ir tampa lengviau 1-0. Varžovai priversti lyginti, mums atsiveria puikios progos kontratakuoti. Įvarčio nepraleidžiame, patys mušame antrą, vėl Samas ir po truputį dėliojasi viskas į savo vietas. Varžovai neišnaudoja savo progų, mes irgi dovanojome jiems jų klaidas, laikas tirpo, mes niekur nebeskubėjome ir likus kelioms minutėms iki pabaigos, Koichi su Dirma išėjo dviese prieš vartininką ir pastarasis muša trečią. 3-0 – graži darbinė pergalė ir puikios nuotaikos patraukiame į rūbinę, kur Dirma lygino gimtadienio reikalus. Buvo apie ką pašnekėti, buvo, ką aptarti, namo niekas neskubėjo, per barzdą varvėjo... :)
O iš esmės, turnyro pradžia nudžiugino, per 6 varžybas iškovojome 13 taškų ir įsitvirtinome viršutinėje lentelės dalyje. Dar labiau džiugina pats žaidimas, kai net nebūdami pajėgiausios sudėties, sukovojame iki galo ir iš čia turbūt ateina ir rezultatas. Valio!