Draugiškos nr.2: Aktas - Polonija 2:4

Sekmadienio popietę sužaidėme draugiškas varžybas su Polonijos komanda. Varžovą pasirinkome rimtą, jau kelias savaites jie rimtai ruošiasi II lygai, mums gi tai tebuvo antros draugiškos varžybos. Sekmadienis ko gero yra mūsų diena, nes lyginant su trečiadieniu ir susirinkome neblogai ir žaidimas kaip antram kartui visai žiūrėjosi. Varžovas iniciatyvą turėjo, Piktui teko nemažai padirbėti, bet visumoje mes irgi atakavome ir mušėme įvarčius.
Piktas - Mindaugėlis, Nerka, Dainiukas, Tadytis – Gelmis, Mindė, Petras, Vaidutis, Aidelis – Samas. Nuo brofkės Šnioka, Marko ir Andrius. Ant brofkės Labas, Zenga, Čipsas, Egis, Cica, Ovkė, Romas ir Ignas dar buvo.
Diena buvo labai vėjuota, todėl pirmame kėlinyje varžovams, antrame mums teko žaisti prieš didelį vėją ir tai stipriai koregavo komandų žaidimą o ir stebėti jas iš šalies nebuvo labai smagu. Padėtį bent jau gelbėjo gimtadieninkų suneštos vaišės, kurios ant tiek patiko visiems, kad trečiadienį turbūt bus pakartota procedūra ;).
Pirmas kėlinys buvo lygus. Pirmas 20 minučių, geriau atrodė Polonija – turėjo gerų progų pasižymėti ir įmušė vieną įvartį, tačiau mes po to prisitaikėme prie jų pasiūlyto tempo ir antrą kėlinio pusę susikūrėme gerų progų įvarčiui pasiekti ir atsakėme 2 įvarčiais. Iš pradžių Aidelis pabėgo nuo gynėjo ir per daug nesuartėdamas su vartininku smeigė į devynis, o po to Samas iš savo firminės kairės kamuolį įsuko į tą patį tolimą vartų kampą. Pirmo kėlinio pabaigą sugadino tiktai 11 metrų baudinys skirtas paskutinę sekundę. Patys prsisidirbome beraičiodami kamuolį, varžovas jį perėme ir įkirtęs į baudos aikštelę buvo pargriautas. 2:2 ir visai geros nuotaikos laukiame antro kėlinio.
O čia gi, ar tik man pasirodė ar iš tikrųjų vėjas dar labiau sustiprėjo, o gal mes labiau sėdome, žodžiu, antrame kėlinyje varžovai perėmė iniciatyvą. Nepaisant to, ilgą laiką jiems nepavyko nieko super pavojingo sukurti, mes tvarkingai žaidimą permesdavome į aikštės vidurį, o ten nei varžovams leidome, nei patys pernelyg atakavome. Visgi, likus apie 10-15 minučių iki rungtynių pabaigos, varžovai iš kokių 16 metrų muša identišką įvartį kaip Samas pirmame kėlinyje ir tampa 2:3. Dar po 5 minučių varžovų gynėjai muša kamuolį mūsiškiams už nugarų ir greitas varžovų puolėjas pabėga nuo Andriuko (nuo manęs turbūt nebūtų pabėgęs ;)), Andriukas jo nekliudo (aš turbūt griaučiau), nors puikią galimybę tam turėjo ties 20-25 metrų riba, ir muša įvartį - 2:4 ir Andriukas gauna FAIR PLAY prizą iš uefos. Per likusį laiką Mindė dar sugeba smagiai pramušti iš toliau, bet pritrūksta tikslumo.
Taip ir pabaigiame, 2:4, bet nosių nenukabiname, žaidimas buvo visai neblogas, nes pusė mūsų komandos narių apskritai pirmą kartą šiemet žaidė ant didelės aikštės, o ir fizinės kondicijos abiejų komandų šiai dienai skiriasi. Ačiū varžovams už gerą kovą, teisėjui už teisėjavimą, Zykeliui už šnapsą o Virgiui už kibinus. Pakutiniems dviems garsiai šaukiu: PAKARTOT! Būtų gerai, kad tarpusavyje susiderintumėt kas kartoja trečiadienį, o kas sekmadienį :).