Pasiruošimas pasibaigė

Vakar pasibaigusiomis rungtynėmis su Navigatoriais užbaigėme 6 draugiškų rungtynių ciklą. Triskart gavome, vienos lygiosios ir dvi pergalės – tokius rezultatus fiksavome per balandžio mėnesį. Bet svarbu ne rezultatai, o tai, kokioje kondicijoje esame prieš prasidedant čempionatui. Manau, kad esame geresnėje pozicijoje už daugelį A diviziono komandų, jau įsižaidėme, o ir sudėtį po Andžiko ir Igno netekimo, pavyko subalansuoti ir padaryti ganėtinai lygią. Turime dvi dešimtis lygiaverčių žaidėjų, kuriems visiems susirinkus, teks nemažai pasukti galvą kaip tą sudėtį sudėlioti. Nes praktiškai į kiekvieną poziciją turime po keletą panašaus lygio žaidėjų. Bet čempionatas ilgas, plius nesame profesionalai, todėl idealaus varianto (sudėties prasme) turbūt neturėsime – atostogos, traumos, kiti reikalai darys savo korekcijas, bet manau, bet kuriuo atveju, visada turėsime ką pasiūlyti varžovams. Ir jeigu prie šitos sudėties mes dar išsiugdysime ir šiokį tokį nugalėtojo charakterį, jeigu nuo pirmų iki paskutinių varžybų minučių kibsime varžovams į atlapus, jeigu būsime naglesni, jeigu nežaisime tokio futbolo “ale sudalyvauti”, o sužaisime tokį kažkiek kietesnį, netgi sakyčiau, piktesnį futbolą, tikiu, kad sezono pabaigoje medalius užsikabinsime. Kažkaip galvoju, kad būtent to sportinio pykčio ir trūko mums praėjusiame sezone.
Vakarykštėse varžybose su Navigatoriais pralaimėjome 1:2. Bet, turint omenyje, kad turėjome tik 11 žaidėjų, iš kurių keletas žmonių apskritai turbūt pirmą kartą sužaidė visas 90 minučių, sakyčiau, kad rezultatas yra pusė velnio, o žaidimas netgi geras. Apart 20 minučių antrame kėlinyje, kai ir prasileidome abu įvarčius, atrodėme tikrai gerai ir nei kiek nenusileidome varžovams. Pirmavome 1:0 (mušė Pajuodis), turėjome dar dvi idealias progas pirmame kėlinyje (Juozas ir Čipsas), ir tik po to kai pavargome, Navigatoriai mus dukart nubaudė. O po to žaidimas išsilygino ir geroje draugiškoje atmosferoje pasibaigė. Gerai, kad išsilakstė Juozas (pirmą kartą pas mus žaidė šiemet) ir Pajuodis (irgi ne taip dažnai pasirodo dėl darbų), tikiu, kad varžyboms su Spartaku jau būsite pasiruošę šimtu procentu. Visi kiti daugiau mažiau jau judėjo daugiau ankstesnėse varžybose, tai formą jau įgavę.
Dėkui varžovams už korektišką grajų, sėkmės jums pirmame ture su Prelegentais, o jau antrame ture pasitikrinsime dar kartą.
Vakar sudalyvavo: Piktas – Nerka, Pajuodis, Gelmis, Andrius – Dainiukas, Mindaugėlis, Juozas, Gytulis – Čipsas. Po to pasijungė Samas, bet išvažiavo Andriukas. Brofkę sudarė: Ovkė, Zenga, Labas, Dainiaus chebryte ir į antrą kėlinį atskubėjęs Aidelis su alum.
P.S. Galvojau ką gi čia pamiršau paminėti, ogi kur buvęs kur nebuvęs ant brofkės pasirodė ir Dirma. Ir ne vienas ;)