Futsal 3 turas: Viči - Aktas 4-4

Sužaidėme šiandien trečią futsal turą Kaune su vietos Viči komanda. Pasiekeme lygiąsias, kurios prilygsta pralaimėjimui. Ir iš tiesų, jau antrame ture iš eilės vietoj taip reikalingos pergalės nieko nepšame. Juo labiau, kad varžovai buvo tikrai įveikiami. Ir negali sakyti, kad žaidimas nesiklijuoja. Tiesiog, lemiamais momentais - šiuo atveju kėlinių pabaigose pritrūkdavo sėkmės, ramybės o gal ir tvirtesnių kiaušinių.

Sudėtis: Zenius - Gulbė, Petras, Valdesas, Andžikas - Kemas, Velė, Ignas, Vaidutis - Dainiukas. Dar buvo Ovkė ir Zenga.

Pradėjome puikiai. Po labai gražios atakos kaip iš vadovėlio pirmą įvartį įmušė Velė. Po kurio laiko Valdesas perėmė kamuolį ir špicu muša antrą - 2-0. Žaidimo gijos buvo mūsų rankose ir net minčių nebuvo, kad kas nors gali pasikeisti. Deja prasileidome pirmą įvarti, po to per trumpą laiką prisirinkome pražangų ir pačioje kėlinio pabaigoje varžovai taikliai smūgiuoja iš 10m baudinio - 2-2. Antrą kėlinį pradėjome susikaupę, ir ilgai netrukus Andžikas muša du įvarčius. Pirmą įmušė, kai vėl Valdesas perėmė kamuolį ir puikiai iškišo jį į labai gerą poziciją. Antrą savo įvartį Andžikas įmušė iš 6m baudinio, kuris buvo skirtas už žaidimą ranka baudos aikštelėje. Ir vėl saugi dviejų įvarčių persvara ir vėl ramu. Ir vėl gavome įvartį, kurio gauti neturėjome. Ir prasidėjo padrikas žaidimas, kurio metu likus pusantros minutės varžovai lygina rezultatą 4-4. Per likusį laiką metėmės visu ketvertu į priekį ir vos neprasileidome penkto įvarčio.

Vat tokios rungtynės gavosi, kuriose lyg turėjome ir laimėti, bet tuo pačiu vos negavome. Kažkaip apmaudu, bet iš kitos pusės tai tik trečias turas ir yra kur pasitempti. Kad ir sekančiose rungtynėse su Evikonu.