Aktas - Užupis 6:1

Sugrįžę geniai iš Pragos toliau kibo į SFL batalijas. Ačiū Užupiui už nukeltas rungtynes. Kaip ir buvo žadėta, atsilyginome varžovams čekišku alumi. Kadangi atsilyginta buvo prieš varžybas, tai varžovas turbūt „teisingai“ suprato tą reikalą, ką rodo ir rezultatas ;)
Juokas juokais, o į varžybas rinkomės gana vangiai. Turėjome 0.5 žaidėjo atsargoje, varžovų situacija, kaip suprantu, buvo tik šiek tiek geresnė – pora žaidėjų ant keitimo.
Pradėjome taip: Piktas vartuose, Cica su Gelmiu gynybos viduryje, Svajka iš kairės, Mindaugėlis iš dešinės. Saugų grandis – Aidelis su Romu iš kraštų, viduryje Petras, Virgis ir Šaras bei Samas priekyje.
Nerka nors ir neplanavo žaisti, bet aplinkybės privertė ir persirengė apranga jei kartais prireiktų priverstinio keitimo. Brofkę laikė – Egis, Gintas,Owkė, Šalnelė, Burzdikėlis, Zenga ir Gytulis su dama. Neeerka dar buvo užsiregistravęs, kad bus. Gal galėtų kažką pasakyti tuo klausimu?
Varžybos prasidėjo be ilgų žvalgytuvių. Komandos apsikeičia keliais įdomesniai momentais ir 7 minutę Aidelis muša pirmąjį įvartį. Pajuokaujame, kad seniai jau esame ir bemušę tokį gana greitą įvartį, bet tuoj pat „pareina“ dar viena replika – „apskritai seniai besame mušę....“. Ok, priimam šį savikritišką požiūrį ir toliau bandome regzti naujas atakas. Tačiau įvartį gauname į savo vartus.. Gynyboje nesėkmingai išmušinėjame kamuolį, ką ten nesėkmingai, tiesiog gaunasi puikus skersuotas perdavimas varžovui... į savo baudos aikštelę ir varžovų puolėjas sumaištyje pelno įvartį. Kaip sakoma, nesgava Gelmuti, nesgava.. :) Stengiamės nenukabinti snapų, nors tas įvartis numuša ūpą gana stipriai.
Besibaigiant kėliniui ir varžovų žaidėjams šiek tiek nesutariant ir besipykstant, Samui įmetamas perdavimas į priekį ir jis smūgiuoja aukšta trajektorija per vartininką ir kamuolys įskrieja į vartų tinklą nuo skersinio. Teisėjas iškart skelbia pirmojo kėlinio pabaigą. Šia smagia gaida einame ilsėtis.
Po pertraukos kuriame keleta gerų progų, bet jų nesugebame išnaudoti. Įsiminė viena superinė proga, kai Samas pabėga 1 vs 1 prieš vartininką (iš tikrųjų, tai prieš žaidėją, kuris pakeitė susižeidusį vartininką) ir nesugeba jo pergudrauti. Vartininkas koja pasiekia kamuolį. Tačiau apimtas didžiulės gėdos jausmo Samas imasi žygių ir už kelių minučių muša įvartį. Kaltė išpirkta! Na gal nevisai, bet dalinai užskaitom.. Dar lieka skoloj vieną įvartį sekančiose varžybose :)
Po šio įvarčio tampa kažkiek psichologiškai lengviau, na o kai Virgis muša ketvirtąjį įvartį, tai genių psichologija tampa visai komfortabili.
Kėlinio pabaigoje Gelmis parodo kaip reikia kovoti iki galo - atrodytų jau pasibaigusioje atakoje varžovų vartininkas nesugraibo ar tai išleidžia jau pagautą kamuolį ir Gelmis atidirba iki galo ir muša įvartį. Kyla Gelmučio rankytės į viršų, firminis gestas raginantis Bukiškių sirgalius ošti. Sirgaliai turbūt ošia, bet dėl netinkamos Bukiškių stadiono akustikos nelabai girdėti... :)
Na ir paskutinį cveką kala Aidelis aplenkdamas varžovų vartininką.
6:1 – smagi pergalė, kurią skiriame Gytuliui ir Piktui su gimtadieniu. Gimtadieniai yra „lyginami“ gausiai vaišėmis nuklotu stalu bei kepamos dešrelės ant laužo. Gytulio dama bei pats Gytulis vos spėja suktis ruošdami vaišes. Na ir be abejo čekiškas alus! Smagus Joninių vakaras su Bukiškių uodų ir mašalų spiečiumi :)
Po šių rezultatyvių varžybų tampame ketvirta komanda divizione su teigiamu įmuštų ir praleistų įvarčių santykiu.
Neužilgo ir pirmadienis, kur žaidžiame su Fakyrais. Būtų puiku, kad genių dalyvavimas būtų aktyvesnis, nepaisant, kad prasidėjo atostogų metas! Nu Vi mena poneli, da? :)