SFL taurė 1/8 arba kaip Geniai po Kiemą lakstė

Dar viena smagi diena, ar ne taip? Žinoma, kad taip! O jei kam ir prasidėjo ji nekaip, vistiek baigėsi OKEY :). Besibaigiančios vasaros vakaras buvo palankus futbolui, nulis kritulių ir ne per daug saulės, tad ačiū Jums Debesie ir Saule. Šiandieninis genių varžovas buvo jaunatviška ir ambicinga Kiemo komanda, todėl dar prieš rungtynes buvo akcentuojama, jog kovoti reikės iš visų jėgų. Aikštelėje išsidėliojome sau įprastą 4-5-1 schema: Piktas – Svaika, Tadytis, Dainiukas, Šmigis - Pajuodis69, Mindė, Mindaugėlis, Petras, Aidelis – Virginijus. Nuo keitimo judėjo Samas, Kemas, Andrius, Apke ir Romka. Brofkėje įsipatogino ir patarimais dalinosi Nerijus, Egis, Traškutis, Vaidutis, Gytulis su Gytuliuku, Neeerka su šeimyna, Gintas, Burzdikas ir dar Nerijaus atžalos. Rungtynės prasidėjo didele sparta ir nuo pirmųjų minučių į akis krito betarpiška kieta, vyriška ir neretai išties grubi kova. Pirmieji pavojingesnių momentų susikuria Kiemo komanda, tačiau vėliau ar tai labiau susikaupę, ar tai prisipratinę prie švelniai tariant neidealios dangos bandome kurti ir mes. Metamas ilgas kamuolys Virgiui, kuris savo šanso vėjais nepaleidžia ir permeta kamuolį per kiek sudvejojusį išeiti vartininką, 1:0! Toliau verda nuožmi kova ir vienoje iš greitų mūsų atakų palei brofkę pjaunamas, gal net kerpamas Aidelis, kai varžovų žaidėjas dviem kojomis apjuosia aidelio kelį. Brrrr... Keitimas - Aidelis OUT, Kemas IN. Žiniai, pastarasis tituluojamas ateities futbolo ekspertu, tačiau aikšelėje demonstruoja, kad turi žinių ir apie klasikinį futbolą. Gerokai įpusėjus pirmam kėliniui Samuelis pačiumpa kamuolį kažkur ties 25 metrai nuo vartų, pabėga nuo gynėjo ir savo firminiu smūgiu (vidine pėdos dalima) kala į kairį vartų kampą, 2:0! Pasikeitę dar keliais gal ir pavojingais momentais einame ilsėtis.
2 kėlinys. Žaidybinis persvaros neįgyja nei viena komanda, kamuolys juda po visą aikštę, tiek per vidurį, tiek kraštais ir abejose aikštelės pusėse, o kampiniai keliami vidutiniškai kas 5 minutes. Viename tokių epizodų Samas muša galva į devynis (nu gal 8,5), tačiau įspūdingu šuoliu savo komanda gelbsti Kiemo vartininkas. Kiemas surengia kontrataką, išsilaisvinęs nuo 2, gal net 3 genių Kiemo puolėjas atsiduria vienas prieš Piktą ir galingu smūgiu iš 12-14 metrų muša įvartį nuo skersinio. Varžovai užsiveda. Mes suvokiame, kad malšinti jų aistrą reikia palaikant kamuolį, tačiau numušti rungtynių tempo nepavyksta. Likus kelioms minutėms varžovai išsiruošia į lemiamą mūšį, judama link mūsų vartų, keliami kampiniai, bet aštresnių momentų taip ir nesukuriama. Pasigirsta finalinis teisėjo švilpukas konstatuojantis, jog tęsiame kovą dėl SFL taurės (1/4 varžovas Ozas).
Po rungtynių namo neskubame, nes nebejaunas jaunikis Petras lygina vestuvinį reikalą. Su kuo dar kartą sveikiname Petrą ir Tomą Lukošius!!! Čipsas per savo daug mačiusį lapatopą peleidžia tiesioginę Ekranas – Hapoel transliaciją, aptarinėjamos rungtynių detalės, kramtomi užkandžiai, negeriamas joks gėrimas. Verta pažymėti, kad šiose rungtynėse pasiteisino krepšiniška puolėjų keitimo taktika (Virgis su Samu keitėsi kas 20 min. ir abu mušė po įvartį), galbūt nuvarginusi be keitimų žaidusius kiemiečius. Kitos varžybos sekmadienį (2011-08-28) 16:00 centriniame Bukiškio stadione su gerai pažįstamais Navigatoriais. Esi gurmanas? Nevėluok, juk Samas lygins*.