Legionas - Aktas 2:3

Po keturių pralaimėjimų iš eilės, pagaliau čempionate iškovojome pergalę. Tiesiogine to žodžio prasme – iškovojome. Sukandę dantis atstovėjome. Sudėtis vėl neblizgėjo, dvylika yra ženkliai per mažai. Ypač prieš jaunesnius varžovus iš Legiono komandos. Iš kitos pusės, pažaisti gavo rečiau išbėgantys Andrius, Romas, Šnioka ir po truputį po priverstinio poilsio įsivažiuojantis „pasižiūrėkit į jo pasą“ Ovkė.

Sudėtis: Labas – Kemas, Andrius, Šnioka, Tadytis – Dainiukas, Petras, Svajka, Virgis, Romas – Samas. Nuo brofkės jau minėtas Ovkė. Žiūrovų vaidmenyje buvo su ypatingai silpna imunine sistema Mindė, nepamirštantis mūsų mldc Andžikas su dukromis, Šniokos ir Romo mergaitės. Neaišku kodėl nepasirodė Cica, o Šmigiui ir Čipsui griežtas įspėjimas, teks palyginti „pravaikštas“ alumi. Būtų gerai, kad ne po 1,29 Lt ;). Būtent tų kelių papildomų keitimų ir trūko mums šios dienos rungtynėse. Tikiuosi netušti iš Ispanijos grįš ir Egis su Nerka, o ir Šalnelė su Piktu atvažiuos su kokiu nors itališku marmalu.

Nežinau kiek pagrindinė buvo varžovų sudėtis, bet apsčiai keitimų neturėjo ir jie. Nepaisant to, amžius daro savo, jaunesni oponentai bėgo tikrai greičiau nei mes, antrame kėlinyje kaip lygus su lygiais iš mūsiškių jau bėgo tik Svajka ir Tadytis. Kiti gi bandė teisingai užsiimti poziciją. Ir kai tai nepavykdavo, degdavom. Atsitraukusiu pastatėm Kemą, tai pasiteisino, neblogai su juo poroje sužaidė ir Andrius. Savam krašte gerai tvarkėsi Šnioka. Apskritai, gynybos linija tikrai atstovėjo stipriai, jau vien tas faktas kad per varžybas varžovai turėjo vienintėlę šimtaprocentinę progą (kai gavome antrą įvartį) įskaitant tą faktą, kad antrame kėlinyje vien gynėmės, sakyčiau tikrai neblogas rezultatas. Pirmame kėlinyje gerai atrodė ir mūsų saugai, bet antram kėliniui jų neužteko. O kai sėda saugai, sėda ir komanda. Nori nenori privalome turėti 3-4 papildomus žmones saugų linijoje tempui palaikyti (kad ir Juozą, Mindaugėlį, Šarą, Mindę, Šmigį). Tikiu, kad antradienį jau bus kitoks vaizdas ir sugebėsime parodyti pirmo kėlinio žaidimą per visas rungtynes.

Taigi, varžybos prasidėjo mūsų atakomis, tiesiog varėme į neviltį varžovų gynėjus. Virgis, Samas, Petras, Svajka, Romas, Dainiukas užkūrė neblogą pirtį, pasipylė momentai ir įvarčiai. Pirmą įvartį po Romo skerso muša Virgis, antrą muša Samas, puikių progų neišnaudoja Svajka ir Dainiukas atrodė, kad varžovus ištaškysime. Tačiau Legionas po antro įvarčio “atsičiūchino”. Susitvarkę su “startiniu jauduliu” jie išlygino žaidimą ir antrą pirmo kėlinio pusę jau žaidėme apyligiai. Gavome kuriozinį įvartį. Plieskiant saulei į akis Labas įsileido “kapišoną“ iš baudos nuo 30-35 metrų. Varžovai pradėjo lipti, bet viską į vietas pirmame kėlinyje sustatė meistriškas Svajkos įvartis. Apsivedęs vartininką jis smūgiavo užtikrintai, tapo 3:1 ir kur kas ramiau.

Antrame kėlinyje sėdome vos ne nuo pirmų minučių. Varžovai tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose ir spaudė mus prie savų vartų. Patiko tai, kad lyginant su varžybomis su Prelegentais, mes kiekvieną kartą išnešę kamuolį, išstumdavome varžovus po keliolika metrų į priekį. Po vieno iš tokių momentų gavome ir įvartį, pabėgęs varžovas vienas prieš Labą mušė užtikrintai. Bet vistiek šitas dalykas yra reikalingas ir tokių momentų kai paskutinis gynėjas išvarydavo visus lauk, ankstesnėse rungtynėse pasigesdavau. Varžovai šiandien atakavo daug, bet praktiškai viskas baigdavosi arba mūsų aikštelės prieigose, arba jų smūgiai buvo netikslūs. Apart vieno, kai po kampinio galva smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos išnešė Kemas. Mes gi, kelias progas susikūrėme tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai įmušti galėjo tiek Samas tiek Virgis. Bet šiandien svarbiausia buvo tai, kad daugiau neprasileidome.

Gavosi darbinės gero lygio varžybos, dėkui varžovams už kovą, o teisėjų brigadai už teisėjavimą. Tiek Paškovkis, tiek abu šoniniai atidirbo be priekaištų, kilus menkiausiam gaisrui emocijos iš karto būdavo gesinamos. Beje džiugi naujiena mums yra tai, kad Legiono komandos lyderis Ruslanas Tamarinas šiandien gavo antrą geltoną kortelę ir bus priverstas praleisti antradienio taurės rungtynes.

Antradienį, 19:30 visus kviečiame į Žalgirio stadioną, kur taurės pusfinalyje mes vėl žaisime su Legiono komanda. Tikrai labai svarbios rungtynės, jeigu čempionate mes jau medalių ir neužsikabinsime, tai taurėje juk suspurdėti galime?