Senjorai: Aktas - Vingis 0:1

Vakarykštėse varžybose su Vingio komanda patyrėme pirmą nesėkmę. Manau kad bent lygiųjų buvome verti. Kamuolio kontrolė kaip ir priklausė mums, tiesa, tą kamuolį dažniausiai kontroliavome vidurio aikštėje. Varžovai gi, ilgai kamuolio nelaikydavo – progai pasitaikius iš karto ieškodavo laimės mūsų aikštės pusėje. Progų netgi sakyčiau jie susikūrė daugiau, teko padirbėti ir Aurimui ir visai gynybos linijai. Grasinome varžovų vartams ir mes, Egio, Dirmos, Šmigio smūgiai buvo visai netoli tikslo jau nekalbant apie idealią Igarioko progą paskutinę rungtynių minutę. Įvartį prasileidome antro kėlinio pradžioje, kai pirmą varžovų smūgiuotą kamuolį Aurimas dar pirštų galais nukreipė į virpstą, tačiau iš gana toli ir aštraus kampo pakartotiną smūgį įsileidome..
Ką aš čia pasakoju, varžybų santrauką pažiūrėkite čia:
Dalyviai: Aurimas – Igariokas, Šmigis, naujas veidas komandoje Artūras Talačka, Egis, Pakas, Serioga, Ovkė, Neerka, Dirma, Koichi. Ant brofkės Nerka ir Labas.
Kiti turo rezultatai: Sala – LiCS 1:0, Delintra – Fazė 3:2, BFA – Trakai 2:0, Kruša – Carlsberg 8:1, Snoras – MS Super 1:0.
Sekančias varžybas sužaisime ketvirtadienį 18:30 su Carlsberg komanda.