7-8 turuose iškovojome 4 taškus

Jeigu prieš praėjusio savaitgalio varžybas (su Kiemu-Širvėna ir Kruša) kas pasakytų, kad iškovosime 4 taškus, sakyčiau, kad pasiektas dėsningas ir visai neblogas rezultatas mums. Jeigu ne vienas bet. Kiemas-Širvėna neturėjo pagrindinės sudėties ir prie to dar neturėjo ir keitimų… Gal tai pakišo koją, gal dar kas, bet sužaidėme be azarto, be ugnelės ir buvome skaudžiai nubausti. Nors, teisybės dėlei, reikia pasakyti, kad varžybas galėjome pabaigti ir dar blogiau. Visumoje varžybas kontroliavome, varžovai niekur neskubėjo, laukė progų kontratakuoti ir jomis sumaniai naudojosi. Pirmi įmušėme įvartį, po Aurimo smūgio iš toli, kamuolys liečia Dirmos nugarą ir truputį pakilęs aukštyn įlekia į tinklą virš vartininko rankų. Lipome norėdami įmušti dar, kelis kartus kamuolys nuo dviejų virpstų išsprūdo atgal į aikštę, tvarkingai žaidė ir varžovų vartininkas. Žodžiu, įmušti antro įvarčio niekaip negalėjome, varžovai surengia dvi kontratakas ir po vienos iš jų lygina. Toliau chaotiški mūsų bandymai atakuoti, o likus keliolikai minučių iki pabaigos išvejamas varžovas (5 minutėms) ir turime realų šansą įsiveržti į priekį. Užgulame vartus, uždirbame kampinį, Samas jį atridena taip atgal, kad varžovas išeina vienas prieš Piktą, griūna (vis dar galvojame, kad baudą Kundrotas skyrė neteisingai), teisėjas rodo geltoną Piktui (šalinamas 5 minutėms) ir baudinį ant 7-8 metrų. Išeina Labas, baudinį atstovime, bandom atakuoti, atsikertame ir varžovas išeina vienas prieš Labą, griūna, Labui rodoma geltona kortelė ir skiriamas baudinys iš panašaus atstumo. Šita bauda jau panašesnė į baudą ir Labas siunčiamas 5 minutėms pas Piktą, ir į vartus stoja Aurimas. Kaip gerai, kad turime tų vartininkų! O tada, tai jau prasideda. Varžovai užgula mūsų vartus, Aurimas traukia vieną po kito pavojingus smūgius, į aikštę grįžta šeštas varžovų žaidėjas, mūsų tampa jau dviem mažiau, degam tikrąja to žodžio prasme, pagaliau teisėjas išleidžia Piktą, praėjus minutei nusprendžia, kad Piktas per anksti išėjo, vėl grįžta Aurimas, dar ištraukia kelis smūgius, tada jau grįžta Piktas, tada teisėjui pritrūksta noro/valios/drąsos išvaryti Golubovskį. Aikštėje kažkoks chaosas, po kelių minučių sudėtys išsilygina ir netrukus trileris pasibaigia lygiosiomis 1:1. Belieka padėkoti varžovams už gerą grajų, taško jūs buvot verti, o gal net ir visų trijų.
Kitose varžybose su Kruša vyravo toks lengvas atakuojantis futbolas, toks savotiškas pasispardymas kas daugiau įmuš. Be jokios įtampos, draugiškai, kaip per treniruotę. Daugiau įmušėme mes, įvykių chronologija: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3, 5:3, 6:3, 6:4, 6:5, 7:5. Po 3 įvarčius mušė Samas ir Mindė, kartą pasižymėjo Aurimas. Dėkui varžovams už varžybas, su jumis visada yra smagu žaisti, varžybos visada vyksta korektiškai, tokios, ko gero, ir turi būti mėgėjų varžybos.
Šiandien sudalyvavo: Piktas, Labas (minutei), Aurimas, Ovkė, Gelmis, Samas, Tadas, Mindė, Dirma, Koichi, Apkė, Virgis, Mindaugėlis, Egis. Brofkė: Nerka, Zenga ir Čipsas. Gal kažkiek ir per silpnai. Kitą sekmadienį žaisime dvi varžybas su Elstina, tokių pajėgų kaip vakar gali būti ir per mažai.