Aktas - Polonija 1:1

Rungtynėmis su Polonija pratęsėme draugiškų rungtynių ciklą. Trečiadienio vakarą Grigiškių stadione susirinkome pakankamai neblogai ir žinant kad varžovų pasiruošimas eina jau link pabaigos, atrodėme visai gerai. Varžovai aišku daugiau bėgo, daugiau skersavo daugiau atakavo, bet tikrai nebuvo taip, kad vien tiktai gynėmės.
Labas – Ovkė, Dainiukas, Šmigis, Mindaugėlis – Virgis, Marius, Mindė, Petras, Svajka - Kostas. Nuo keitimo jungėsi Šnioka, Gelmis, Samas ir Romas. Dar labai norėjo, bet dėl traumos negalėjo žengti į aikštę Tadytis.
Pirmas 15 minučių komandos pratinosi prie dangos, prie kamuolio ir bandė palaikyti kamuolį viduryje, todėl ir persvaros niekas nesugebėjo įgyti. Vėliau vis dažniau varžovai lankėsi mūsų aikštės pusėje, nemažai atakavo kraštais, jų skersuoti kamuoliai darė nemažai rūpesčių Labui. Po vieno iš kampinių netgi buvome prasileidę, gerai, kad teisėjas sušvilpė pražangą prieš Labą ir įvartis nebuvo įskaitytas. Kelis momentus susikūrėme ir mes, tačiau arba trūko paskutinio perdavimo arba smūgiai buvo netaiklūs. Žodžiu, pirmame kėlinyje vyravo futbolas labiau nuo gynybos, todėl ir pavojingų momentų daug nebuvo.
Antrame kėlinyje kažkiek sėdome, varžovai jau atakavo grėsmingiau, kartą jų smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, kartą šalia vartų, buvo keli pavojingi kampiniai ir įpusėjus kėliniui varžovas pabėgo vienas prieš Labą (klausimas ar Labas negalėjo išeiti iš baudos aikštelės ir būti pirmas prie kamuolio), kažkiek suartėjęs pramušė tiksliai į apatinį vartų kampą. Toliau futbolas pasidarė atviresnis, pradėjome lankytis pas varžovus ir mes, Samas išėjo vienas prieš varžovų vartininką, bet smūgis nesigavo, varžovai irgi nemažai atakavo. Kokią 80-ą minutę iš vidurio įkišome kamuolį vėl Samui ir šis pabėgęs nuo gynėjų šį kartą smūgiavo tiksliai. O likus kelioms minutėms galėjo iššauti Romas – maždaug nuo 14 metrų visai vykusiai pramušė, vartininkas sugebėjo atmušti, kažkuris (Virgis?) dar kartojo smūgį, tačiau kamuolys buvo permestas tiek per vartininką tiek per vartus. Pabaigėme 1-1, kaip ir priklauso draugiškoms rungtynėms.
Po varžybų Virgis lygino gimtadienio reikalą, atsigėrėme skaniai alaus ir pakankamai neblogos nuotraukos išsiskirstėme.
Šeštadienį dalyvaujame visai neblogo formato turnyre – Ukmergėje žaisime su Spartako (12:00) ir Fakyrų (13:30) komandomis. Kėliniai sutrumpinti iki 30 minučių. Išvažiuojame nuo Baltparko prie Bigo 10:40. Renkamės 10:30.