Aktas - Bekentas 0:2

Vakar sužaidėme paskutines draugiškas rungtynes prieš čempionato pradžią. Šį kartą žaidėme prieš principinį varžovą – Bekento komandą. Iš karto noriu pasakyti, kad varžybos principinėmis nesigavo, tiek pas mus tiek pas varžovus sudėtys buvo nepilnos ir gavosi sakyčiau labiau treniruotė nei rimtos varžybos.
Po SFL taurės varžybų, kuriose susirinkome kone idealiai, vakarykštėse varžybose buvo visiškai kitoks vaizdas, teturėjome 13 žaidėjų, tarp jų du vartininkai, tai Piktas jungėsi aikštės žaidėju. Pas varžovus gi tebuvo 11-a.
Labas – Pajuodis, Andrius, Gelmis, Šnioka – Petras, Marius, Romas, Mantas – Kostas, Zykus. Nuo keitimo Piktas ir Aurimas. Ant brofkės buvo traumuotų ešelonas Nerijus, Samas, Tadytis, Virgis. Buvo ir Tadyčio šeima bei Kosto vaikai. Buvo ir traumuotas Šmigis, kuris pradžiai laikėsi ant brofkės, bet po to priverstinai jungėsi į aikštę. Tiesa, ne pas mumis, o pas varžovus.
Pačios varžybos gavosi gyvos, gal jas kažkiek gadino nelygi Grigiškių aikštė, tačiau ir tokiomis sąlygomis abi komandos turėjo apsčiai momentų įvarčiui įmušti. Nežymią persvarą didelę rungtynių dalį turėjo Bekentas (apart pirmas 20 antro kėlinio minučių), to pasekoje jie daugiau smūgiavo į vartus, tiksliau pasakius, šalia vartų, bet nesėdėjome gynyboje ir mes. Pirmą įvartį prasileidome, pirmo kėlinio antroje pusėje, kai po pakelto kampinio Labas neužtikrintai atmušė kamuolį ant 13-14 metrų ir iš ten iš karto sekęs varžovų smūgiuotas kamuolys įlėkė po skersiniu. Antram kėlinyje kurį laiką pavyko sužaisti greičiau už varžovus, turėjome tris puikias progas įmušti, kartą Gelmis, du kartus Kostas buvo vieni prieš varžovų vartininką, bet jų visų smūgiuotus kamuolys sugebėjo atmušti arba pagauti pastarasis. Varžovai irgi atakavo pavojingai, vienas iš jų išpuolių baigėsi pakėlimu ant 8-9 metrų iš kur galva smūgiuotas kamuolys įlėkė į apatinį vartų kampą. Po šio momento nuleidome rankas, o gal pavargome ir iniciatyvą turėjo Bekentas. Varžybos pasibaigė 0-2, belieka tik pasidžiaugti už sugebėjusius vakar sudalyvauti, senokai taip pas mus nebuvo prastai su rinkimusi.
Sužaidėme prieš čempionato pradžią 6 varžybas (Gariūnai 3-5, Trivartis 5-1, Polonija 1-1, Kruša 6-1, Viesulas 3-0, Bekentas 0-2), per jas patikrinome ko verti mūsų naujokai (Kostas, Marius, Mariukas, Romas), išties visi puikiai įsipaišo į kolektyvą, džiaugiamės už sugrįžusius Zykelį ir Aurimą ir geros nuotaikos laukiame čempionato starto. Beliko kai kuriems tik išsigydyti traumas ir prisijungti prie plušančių aikštėje.
Šeštadienį LFF stadione 16:30 priimame TEC komandą. Kviečiu visus į stadioną, juolab kad ir oras žadamas vasariškas. Iki!