Navigatoriai 1 – Aktas 6

Data - 2012-06-24, laikas – 16:00, vieta – Nemenčinė, priežastis – futbolas!
Pirmą kartą šiais metais susirinkome Nemenčinės stadione, susirinkimo pakankamai gausiai ir pakankamai ne tuščiomis, visgi Joninės. Varžyboms dar neprasidėjus, pasipylė skambučiai su prašymais „Pepsi, mums reikia Pepsi“, greičiausiai tam įtakos turėjo Euro2012 lauktuvės iš Ukrainos...
Rungtynes pradėjome tokia sudėtimi: Labas – Svaika, Pajuodis, Dainiukas, Ovkė – Juozas, Petras, MAmbotas, Virgis – Samas, Kostas. Rungtynių pradžia mums žadėjo gera, Samas smūgiuoja/skersuoja link vartų, kamuolį išnešinėja varžovų žaidėjas, tai jis daro labai sėkmingai (šališkas vertinimas) ir įvartis, iškart pasigirsta mūsų vartų sargo balsas, raginantis įmušti ir patiems. Žaidimas vyksta abejose aikštelės pusėse, šiokių tokių progų įvarčiui turi abi komandos. Pirmo kėlinio viduryje puikios progos neišnaudoja navigatorius Jaunius, likęs vienas prieš vartininką smūgiuoja gana tiksliai, tačiau savo sugebėjimus demonstruoja Labas ir rezultatas lieka nepakitęs. Pirmai rungtynių pusei einant į pabaigą Mr. Double V (Virginijus Vitkauskas) nujausdamas keitimą suvokia būtinybę atkreipti į save dėmesį, sulaukia tikslaus perdavimo į priekį, pasistabdo ir delfinišku kojos mostelėjimu perkelia kamuolį per vartininką, 2:0. Vyrauja atviras futbolas, tačiau pirmas kėlinys taip ir baigiasi 2:0 genių naudai.
Antras kėlinys prasideda kamuolio išspyrimu nuo vidurio linijos, keista. Pasas, fasas, smūgis, skersas, ilgas trumpas pjautas žemas, į kraštą, į vidurį, atgal, toks jau tas futbolas. Grįžtant prie varžybų, jau 3:0! Jau? Plačiau, trečias įvartis prasidėjo ties viduriu, kai Myndaugas Pajuodis grožėdamasis pušynais nusprendžia prasibėgti link varžovų vartų, jį pasaugo Juozas, kamuolys atsiduria pas Svajūną, šis ramiai apsidirba ir skersuoja kamuolį į baudos aikštelę, kur laisvas atsidūręs Pajuodis vakar dienos (Ispanija-Prancūzija) ALONSO stiliumi galva siunčia kamuolį į priešingą vartų kampą. Visai netrukus genių persvara tampa triuškinanti 4:0, kaltininkas – Samas, gavęs kamuolį baudos aikštelėje, vieną gynėją pergudravęs, kitą apibėgęs akimirkai stabteli ties galine linija ir pastebėjęs „ne ten“ žingsnį žengusį vartininką smūgiuoja iš nulinio kampo tiksliai. Progų įvarčiui vis dar turi abi komandos, vieną jų išnaudoja ir Navigatoriai, 75 rungtynių minutę kažkaip keistai nesudėtingai apeina keletą aktiečių ir smūgiuoja iš ~ 16 metrų tiksliai, 4:1. Tada Navigatorių gretose pasirodo 8 pirštų kombinacija skatinanti rezultatą padaryti 4:4, tačiau abejoju ar patys navigai tuo tikėjo. Per likusį laiką įmušame dar du įvarčius, rezultatyvios Joninės tuom ir baigiasi. Penktą ir netraukiamą muša Petras, o šeštą kala it viesulas prie kamuolio suskubęs Kostas.
Į aikštelę šiandien taip pat žengė: Romas, Apke, Gelmis, Andrius, Aurimas, Marko, Šmigis, o komandai nurodymus skirstė Nerijus. Dar buvo lyg ir pasiruošę, bet save pasaugojo Zykelis ir Piktas. Šalia stadiono buvo Zengelė, Tadytis, iš egzotiškos muzikos festivalio grįžęs ir gyvybiškai reikalingos Coca Cola‘os atgabenęs Čipsas,  Gelmio palaikymo komanda (2 vnt.), Petro ir Tadyčio šeimynos bei Juozo ir Apkės panelos.
Po rungtynių namo neskubėjome, nes kažkaip buvo faina, o paskutiniai du pilni ekipažai vedini aistringiausio quadra azzura fano dar sugebėjo stabtelti kavinėje prie plento.
Ką gi, pergalė saldi, daugiau tokių... O varžovams dėkui už korektišką kovą ir sėkmės čempionate.
Sekančios rungtynės 2012-06-27 (trečiadienis) 19:00 val. su Legionu Naujos Vilnios stadione.