Aktas - Jambo 0:0 (pratęsimas 0:0, 11m. 1:3)

Tas keistas jausmas dejavu. Jau taip buvo prieš metus!
LFF taurės antrame etape žaidėme su neblogai pažįstamais (iš praėjusių metų) varžovais – Klaipėdos Jambo komanda. Varžovai nuo to laiko išplaukė į platesnius vandenis – sėkmingai žaidžia II lygos vakarų zonoje. Išties knietėjo pasižiūrėti, kaip atrodysime lygiai po metų. Praėjusiais metais Klaipėdoje po 120 minučių kovos sužaidėme lygiosiomis, o po 11 metrų baudinių serijos teko pripažinti varžovų pranašumą. Lygiai tokiu pačiu scenarijumi sužaidėme ir šiandien. Vėl nuliai, o 11 metrų baudinių loterija vėl mums buvo nesėkminga...
Sakyčiau, kad varžybų metu atrodėme pranašiau (ypač pirmame kėlinyje), susikūrėme tikrai gerų momentų, deja, bet išnaudojimas buvo prastas, pataikėme ir į skersinį ir į virpstą, kelis kartus smūgiavome visiškai šalia vartų, o ir klaipėdiečių vartininkas sužaidė labai geras varžybas. Antroje rungtynių pusėje pastebimai sulėtėjo tempas, žaidimas išsilygino ir jau momentais varžovai atrodė šviežesni, ko pasekoje, teko mums paplušėti ir gynyboje. Turėjo gerų progų ir varžovai, galbūt ne tokių šimtaprocentinių kaip mūsų, tačiau ir jie liko nieko nepešę.
Įvartį antro kėlinio viduryje mes vistik pasiekėme, tačiau jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Pratęsimas praėjo blankiai, jėgų nebeturėjo abi komandos, žaidėjams traukė kojas, o ir po susidūrimų vis sunkiau ir sunkiau stodavosi ant kojų.
11 metrų baudinių seriją pralaimėjome užtikrintai, kartą nepatikėme, kelis kartus ištraukė vartininkas, varžovai neįmušė tik vieno smūgio, galutinis rezultatas 1:3, beliko pasveikinti varžovus patekus į kitą etapą.
Kaip pagrindinę priežastį vistik įvardinčiau per trumpą mūsų suolelį. Traumos, atostogos pakoregavo mūsų sudėtį stipriai, nors sakyčiau, kad sužaidėme išties gero lygio rungtynes. Net neturiu ką išskirti, visi sužaidė kovingai.
Sudėtis: Labas – Mindaugėlis, Šaras, Romas, Ovkė, - Juozas, Petras, Dainiukas, Amba, Virgis – Zykelis. Nuo keitimo: Apkė, Egida, Kostas, Romas. Didelė brofkė: Nerijus, Egis, Zenga, Šmigis, Mindė, Čipsas su Kūtvėlų desantu, Samas su šeima, Petro, Kosto šeimynos, Gytulis su Paulium ir Pijum, Gintas, Pajuodis. Žodžiu, daug mūsų buvo, smagu išties!
Ačiū Čipso chebrytei už šaltą ir labai skanų alų po varžybų. Tai buvo būtent tai, ko mums tuo metu reikėjo!
LFF taurė mums baigėsi, lieka du frontai: III lyga ir SFL taurė, ties tuo vėliau ir koncentruosimės.
O kol kas, jau šį savaitgalį visų mūsų laukia tradicinis VILKOKŠNIS!!!!!!!! Iki pasimatymo tenai!