Trivartis - Aktas 1:2

Po 20-ies dienų vasaros atostogų grįžome prie futbolo reikalų. Eilinį kartą žaidėme priešsezonines varžybas su Trivarčio komanda. Gan teisingoje, draugiškoje atmosferoje vykusiose varžybose iškovojome pergalę 2:1. Abi komandos buvo ne stipriausių sudėčių, kiekviena komanda sprendė savo uždavinius, iš esmės varžybos pavyko normaliai. Rezultatas galėjo būti didesnis, tačiau ne tai šiandien buvo svarbiausia. Kaip pirmas pasijudėjimas po ilgesnės pertraukos išryškino, kad dar reikia laiko įsivažiuoti, perlaikydavom kamuolį, nemažai netikslių perdavimų, kalbų irgi buvo daugiau nei reikėtų, tarpais ir pykčių bereikalingų atsirasdavo. Tiek ant savęs, tiek ant kolegų. Žodžiu, yra kur dirbti. Susitvarkysime šituos reikalus, laiko dar turime.
Šiandien sudalyvavo: Labas – Eimantas, Pajuodis, Ovkė, Zenga – Aurimas, Petras, Amba, Šmigis – Egis, Zykus. Nuo keitimų jungėsi Romka ir į antrą kėlinį atlėkęs Samas. Ant brofkės buvo Tadytis, Ovkės šeimyna ir dar viena porelė kuri atvežė Ambą.
Pirmi įmušėme įvartį, pasižymėjo Zykelis, kėlinio pabaigoje Labas prisidirbo iki pendelio (pradžiai nespėjo išeiti ant kamuolio, po to jau stabdė varžovą rankomis), ko pasekoje Trivartis išlygino. Antro kėlinio viduryje pergalingą įvartį įmušė Šmigis. Žaidimo vadeles laikėme pas save, momentų susikūrėme daug, varžovų vartininkas buvo geriausias varžybų žaidėjas. Debiutavo pas mus Eimantas, gan neblogai pasirodė, kontraktą pasirašome ilgalaikį ;).
Nu ir Labas kažkiek silpnokai, bet po varžybų vistik palygino gimtadienio reikalą.
Artimiausi reikalai bus tokie - pirmadienį treniruotė LFF stadione 18:30-20:00. Dalyvavimas būtinas!