Aktas - Navigatoriai 3:0

Jau geriau. Iki labai gerai dar trūksta nemažai, bet į priekį palaipsniui judame. Atsiranda jau kažkas panašaus į tai, ką mes darėme pavasarį. Atakoje sakyčiau jau visai neblogai, ginantis gi, dar reikėtų pridėti. Nors ir neprasileidome, tačiau toje zonoje nuo 20 metrų iki vidurio, šiandien buvo suteikta ganėtinai daug laisvės varžovams. Šį reikalą išgyvendinus, turėtumėme atrodyti neprasčiau nei pirmame rate.
Labas – Romas – Ovkė, Pajuodis, Mindaugėlis – Virgis, Kemas, Petras, Amba, Apkė – Zykelis. Nuo ketimų jungėsi Aurimas, Romka, Samas, Eimantas ir Dirma. Turėjome ir gan solidžią, kaip draugiškoms varžyboms, brofkę: Nerijus, Zenga, Tadytis, Kristijonas, Gelmis ir Šalnelė. Džiugu, kad įsivažiuojame ne tik aikštėje bet ir gerėja reikalai šalia jos.
Varžybos prasidėjo mūsų atakomis, po kampinio įmušėme ir greitą įvartį. Pajuodis mušdamas kamuolį galva, nepaliko jokių šansų gerai vakar stovėjusiam Navigatorių žaidėjui-vartininkui. Po praleisto įvarčio suaktyvėjo ir varžovai. Principe varžybos pagal kamuolio kontrolę buvo apyligės, tik atakavome mes žymiai pavojingiau. Vien pirmame kėlinyje du kartus galėjo įmušti Zykelis, po kartą Samas ir Romka. Samas savo įvartį vistik įmušė, po rikošeto pirmame kėlinyje dar tapo 2:0.
Antras kėlinys vyko taip pat kaip ir pirmas, panašus žaidimas aikštės viduryje ir vėl gi, su mūsų aštresnėmis atakomis. Amba įmušė trečią, tas pats Amba, Zykelis, Eimantas turėjo geras progas vėl įmušti, bet arba kamuolys skriedavo pro šalį, arba vartininkas traukė. Įvartį – gražuolį iš oro vėl įmušė Virgis (tai jau tampa jo vizitine kortele), tačiau teisėjas visiškai teisingai fiksavo nuošalę. Kėlinio viduryje Aurimas vėl paragavo vartininko duonos, atstovėjo puikiai, jeigu nebus kažkada Labo ir Pikto, šioje pozicijoje turėtų būti ramu. Taip varžybos ir pasibaigė – 3:0, paspaudėme vieni kitiems rankas ir palinkėjome gero antro rato starto.
Po varžybų ilgokai nesiskirstėme, Aurimas ir Kemas lygino gimtadienio reikalus, alaus buvo daugiau nei pakankamai, o vat čipsų su užrašu „Cybulka“ galėjo būti ir daugiau ;)
Šį sekmadienį, Bukiškio stadione startuojame antrame rate su TEC komanda. Varžovus puikiai pažįstame, lengva su jais niekad nebuvo, nusiteikinėjame rimtai kovai. Juolab, kad varžybos vyks ne LFF stadione, kaip pirmam rate, o Bukiškio, kurio kokybę vakar matėme. Na bent jau laiko yra iki sekmadienio, galbūt šienas dar bus išgrėbtas, o ir veja dar kartą nukirpta... Varžybų pradžia 19 valandą, renkamės 18:15, reikia gerai apšilti. Ypač tiems, kurie senokai nesportavo. Iki!