Carlsberg vs Aktas 1:6, Carlsberg taurė 1/8

Sveiki gyvi, mieli Akto televizijos žiūrovai, tęsiame rubriką „Citius, Altius, Fortius“. Trečiadienio vakarą po legalių darbų geniai skrido į Nemenčinę sužaisti aštuntfinalio varžybų SFL CARLSBERG taurėje su taurės vardo komanda FK CARLSBERG. Nastrojus buvo geras, sirgalių buvo, oras nežadėjo nieko blogo, apšilimas buvo padarytas, beliko išbėgti į aikštelę ir sužaisti taip kaip mokame. Pirmieji į aikštelę išbėgo: Labas – Ovkė, Pajuodiz, Šmigis, Apkius – Juozas, Dainius, Petras, MAmba, Zykus, Šmigis – Kostas. Dar žaidimą žaidė Mindaugėlis, Samas, Virgis, Gelmis, Dirma, Kemas, Aurimas (vartuose). Brofkėje linksminosi Piktas, Šalnelė, Tadytis ir Šnioka su mergaite. Taktines schemas braižė Nerijus J.

Rungtynes pradėjome nusiteikę kovai, nuo pat pradžių paėmėm iniciatyvą į savo rankas ir pradėjom grasinti aludarių vartams. Neįpusėjus pirmam kėliniui (~15min) Ambotas daro perdavimą Kostui, šis aktyviai juda link vartų ir įneša sumaišties varžovų gynybos grandyje, ko pasekoje įvartis į savus vartus! 1:0 mūsų naudai!!! Toliau seka neišnaudotos, po ilgokos pertraukos į sveikųjų sąrašą sugrįžusio, Kosto progos, aktyviai dirba kraštiniai saugeliai, bet rezultatas nesikeičia. Nesikeičia iki itin gražios ir svarbiausia efektyvios atakos prasidėjusios bene aikštės viduryje, trumpų pasų serija, Petriukas iš vidurio numeta į kraštą Usain‘o Bolt‘o sprintu lekiančiam Ovidijui, šis kelis metrus pasinešęs kamuolį šalia dešinės pėdos, ta pačia dešine pėda tiksliai skersuoja nuo gynėjų atitrūkusiam Ambotui ir 2:0, vis dar priekyje mes! Rungtynes toliau valdome, tuo tarpu priešininkai grasina retomis kontratakomis ir ne itin pavojingais individualiais momentais. Gal ir gerai, kad nesupjaustė tos Zykelio kojos, nes ji veikia tolka tak… ~30 min. ZP kareivis Juozas apėjęs varžovą viduryje atlieka trumpą perdavimą ZP vadui, kuris iš 17-19 metrų muša neblogą, jei dar šiek tiek įdėjus šališkumo tai ach....ną goal‘ą, rezultatas pakinta, tačiau vis dar priekyje mes 3:0! Rezultatyviausio genio varžytuvėse puikios progos pakilti neišnaudoja Juozas Dudenko iš Utenos, anas būdamas dėkingoje pozicijoje smūgiuoja iš 12-13 metrų, brofkėje girdisi „Yes! Yes! Yes! Yes!“, bet futbolo dievas juokiasi ir atsako „nebesvaik, nebus“, deja, šalia vartų. Kėlinį užbaigiame su trenksmu, Ambotas muša savo antrą ir rezultatas tampa 4:0.

Antrame kėlinyje šiek tiek niaukėsi dangus, šiek tiek žaibų pašonėj buvo, bet genių plunksnos atsparios drėgmei ir artėjantis masoninis lietus jų negąsdino. Toliau turėjome iniciatyvą, žaidėm žaidimą vardu futbolas ir kėlinio viduryje rezultatas tapo 6:0, neprastai neprastai. Ir atėjo tada Dundulis su savo padargais, dangus griuvo, vanduo iš viršaus bėgo (jaučiu Zenga kažkur kažkokokio vamzdžio nedasuko) ir vėjas pūtė netgi. Bet mes išgyvenom, mes žaisti norėjom. Per ir po dangaus išdaigų aikštelėje mūsų progos keitė viena kitą, tiksliau dažniausiai Samo progos keitė viena kitą. Nors Samas vien per antro kėlinio pirmą dalį spėjo įsirašyti sau pora įvarčių (beje 1 buvo itin tvarkingas, iš dešinės aikštelės pusės tikslus smūgis į priešingą vartų pusę), tačiau jam tą vakarą to buvo ryškiai per mažai, bene bus pokerio liga užsikrėtęs??? Žodžiu progų buvo ir ne viena, ir ne trys, deja... 6:0 rezultatui užsibuvus žaidimas pasilygino, varžovai dažniau pradėjo lankytis šalia mūsų vartų ir vienoje atakoje tiksliai smūgiuoja iš 10-12 metrų, 6:1. Atžaidžiame rungtynes ir švenčiame pelnytą pergalę. SFL Carlsberg taurėje keliaujame į ketvirtfinalį! Super!!!

Teisėjas šiandien buvo vienas, lengva jam nebuvo, tačiau pilnai susitvarkė. Varžovus galima pagirti, kad nenuleido rankų ir žaidė iki galo, sėkmės jiems SFL čempionate.

O mes galime pasigirti geniais tądien buvusiais šalia aikštelės, kurie net ir lyjant kaip iš kibiro, net ir pučiant šoniniam slogą nešančiam vėjui, stovėjo skėčius laikydami dviem rankom ir morališkai palaikė šlapiais ančiukais tapusius genius aikštelėje.

Dar mums patiko Nemenčinės aikštelė, ačiū tam kas ją prižiūri.

Kitos varžybos - kita istorija, tad pamirštam triuškinantį rezultatą ir į kitas varžybas 17:00 val. sekmadienį (08.26) Vingio stadione atsinešam tą pačią gerą, teigiamą, stiprią ir pergalingą nuotaiką.

Andrius Antoščakas, bet galit mane vadinti Apke :)