Aktas - Naujieji Verkiai 1:1

Kad ir kaip gausiai susirinkom į šias varžybas, tačiau gavome į kaulus, tiksliau į plunksnas, ar per snapus ir tik vargais negalais išvargom lygiąsias su čempionato autsaideriais.
Startas - Labas - Romas, Pajuodis, Ovkė, Mindaugėlis - Dainiukas, Mindė, Petras, Marius M, Juozas - Samas.
Atsarginiai - Gelmis, Apkė, Šmigis, Svajka, Šaras, Virgis, Zykus, Eimantas, Aidelis, Aurimas, Dirma, Kostas.
Brofkė - Nerutis, Zenga, verslynyks Palionis, Tadytis, Ovkės ir Petro šeimynkos.
Aikštė šlapia, nukirptos tik šoninės linijos. Kamuolys veliasi.
Pradėjom lyg ir tradiciškai užtikrinti, pirmos 10-15 minučių ir mes jau keletą kartų realiai grasinam varžovams - Juozas išvedamas į pusiau 1vs1, Samas porą momentų pasidarė pats, keli smūgiai į vartininką iš toli, tačiau atšokusių kamuolių laiku mes nesugebėjom pakartoti. Atrodė va va va ir jau tikrai įvarčiai pasipils. Tačiau pasipylė tik smarkesnis lietutis, o mes sustojom ir užsivėlėm į kažkokį klampų žaidimą, netikslūs pasai, kolegų nepasaugojimas ir varžovai baudžia - dešiniuoju kraštu truktelėjęs varžovas sušaudo Labą - kamuolys nuo jo rankų vis tik atsiduria tinkle. 0-1.
Nelabai sekasi ir toliau, o varžovams priešingai. Atakos ritasi į mūsų pusę. Jei ne Labas ir jei ne vienu momentu štanga, tai rezultatas būtų daugiau nei "džiuginantis". Žaidėjų rotacija, bet snapai kaip neaštrėja, taip neaštrėja. Pirmam kėliny buvo pakankamai kieta kova, ko pasėkoje varžovas praskelia Petrui galvą. Gerai, kad turim vyr. gydytoją Ovkelę. Ir Petras kaip tikras I pasaulinio karo laikų didvyris pasipuošia baltu bintu. Dar po kelių minučių Mindaugėlį irgi skausmingai išjungia.
Antram kėliny vėl turim gerą pradžią. Keletas neblogų atakų kraštais ir galų gale po Juozo perdavimo į centrą, Kostas tvarkingai susistabdęs kamuoliuką, šįkart sušaudo varžovų vartus. Atsidūstam, nes dar daug daug laiko primušt įvarčiams.
Tuomet vėl seka panaši į pirmą kėlinį klampi pelkė. Jei varžovai ne kažką sukūrė patys, tai mes jiems labiau leidom tą daryti, o patys niekaip nepriartėdavom prie vartų. Paskutinės 10 minučių  buvo tikras Verkių vartų šturmas, taip užgulėm, kad atrodė tuoj sprogs nuo tos įtampos visi tinklai ir štangos. Juozas, Mindė, Aidelis, Samas - viskas pro šalį. Ir Virgelis matyt piktas, kad kolegos centre poros tikrai grėsmingų perdavimų nepraleido į jo kraštą. Tada dar po eilinio kampinio varžovus gelbsti skersinis, vėl vartininkas. Kamuolys savo vietos vartuose taip niekaip ir neatrado. Lygiosios 1-1.
Ant brofkės sveikinam Samą su gimtadieniu, giriam jo keptus sparnelius, traškinam viską kas traška ir netraška. Eimantas irgi nelieka skoloj - lyginam jo prisirašymą. Būkit drūti vyručiai!!!