Aktas – Prelegentai 4-0. Kostulio triple šou ir kiti Akto nuotykiai.

Startuojam – Labas, Romas, Dainiukas, Ovkė, Svajka, Petras, Mindė, Virgis, Aidelis, Juozas, Kostas.
Apšilimą bedarantys – Zykelis, Apkė, Eima, Andriukas, Romka, ,
Apšilimo nedarantys ir gerkles paleidę – Nerka, Gelmis, Tadytis, Šalna, Egis, Šnioka ir Ko, Ovkės Ko, Sauliukas, Pajuodis, Amba, Mindaugėlis, Čipsas, Marius Z.
Pirmą kartą žaidžiam naujojoje Vilniaus fanų dirbtinėje aikštelėje. Vakaras vėlyvas, aikštės apšvietimas yra. Belieka tik sužaist.
Pasak SFL reporterių – šiandien buvo antrasis mūsų egzaminas. Pirmą šios savaitės egzaminą jau apturėjom pirmadienį, susivarėm. Tad nėra čia ko gyvent praeitim.
O šios dienos egzaminas buvo kaip iš natų... Matyt moterys vyrams ištaisė tikrai skanias vakarienesJ
Šiandien sužaidėm gražiai, greitai, efektingai ir rezultatyviai.
Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova. Iš pat pradžių labai daug leidom Prelegentams praeidinėti per centrą. Ir tas jiems gavosi labai neblogai. Kartą mūsų vartus po tolimo smūgio išgelbėjo virpstas. Tačiau mes po biškį, po biškį irgi beldėmės į priešininkų vartus. Juk net bažnyčioj sako – belsk ir bus atidaryta. Statistikos lentelėje daug shots on goal ir daug shots on target. Taip jau jautėsi, kad tuoj tuoj tuoj sprogs kažkas. Juozas, Aidelis, Kostas, Petras ir kiti bandė pramušti iš toli ir.....42 min tai įvyko.... Po eilinio skerso centriuke atsidūręs Kostas atidaro kasą ir išmuša pirmąjį čekį. Yes!!! Marius Z iš tos laimės, net priskaitė įvartį Gelmiui, kuris ramiai sau rūkė su kolegom ant suolo. Kas jums, ar neskaitot žaidimo gerb. Mariau. Gaunat pastabąJ
Per pertrauką vyrai produktyviai padėlioja šaškes, ką reikia nuveikt po pertraukos ir varom tolyn.
Antrasis kėlinys - vienareikšmiškai mūsų. Varžovai pradėjo stoviniuoti, o mes nieko nelaukdami, o tiksliau Kostas, pradeda toliau mušti įvarčius. Malačius Kostas, kolegos nepagailėjo jį pamaitint kamuoliais ir jis labai greitai pradžiugindamas brofkę daro dublį, bei neilgai trukus ir triple‘ą. Po vieno iš įvarčių varžovai apeliavo, kad buvo nuošalė, tačiau tačiau, deja jos nebuvo.
Valdėm visus aikštės kampus, kova dėl kiekvieno kamuolio esant tokiam rezultatui tikrai džiugino akį, trumpi tikslūs pasai viduryje ir savalaikiai ilgi perdavimai priekį Kostui arba Virgiui sukurdavo momentus, po kurių brofkė šokinėjo kaip spirgai ant keptuvės ir gilūs atodūsiai palydėdavo tai eilinį smūgį į vartus, tai nutrauktą ataką. Momentų buvo tikrai nemažai. Ką jau bekalbėt apie tai, kai trys mūsiškiai iššoksta prieš vartininką, o Zykelis pasirodė ant tiek greitas, kad apibėgo kamuolį, pats save ir ataka baigėsi be išmušto čekio.
Galutinius taškus egzamino pabaigai padėlioja Romka Marko Romualdinjo. Brofkė tikėjo tavimi, Romai ir tu mūsų nenuvylei. Jis ramiai sau eilinės atakos metu uždirbo kampinį, ramiai, kaip per apšilimą, darydamas skersus Labui pakelia kampinį, ties baudos aikštelės kampu Andriukas susistabdo kamuoliuką ir kaire koja pasiunčia jį vartus. Bravo! 4-0. Brofkė sau džiaugsmingai glėbesčiuoja vienas kitą ir kuria planus, ar tik nepadarius kažkieno gimtadienio palyginimo šiandien. Sorry chebra, šiandien gimė kažkas kiti, bet niekas iš Akto. Degėm šiandien noru reabilituotis, ir tas pavyko.
Savaitgalį važiuojam į Ukmergę. Kažin, kaip ten reikalai su picom? Vis dar kepa jas ten, toj picerijoj kur šalia stadiono? Aišku kepa, viską ten kepa ir alų midų pilsto. Turiu gerą nuojautą, kad šventadienio mintis sujauksime ir prakaitu, ir švęstu vandeniu.