Aktas - Gariūnai 1:1

Antrose draugiškose varžybose teko išmėginti II lygos prizininkų – Gariūnų komandos pajėgumą. Ko tikėjomės, tą ir gavome. Varžovas, lyginant su Kruša, buvo kitokio kalibro, nenuostabu, kad didžiąją rungtynių dalį teko gintis nuo varžovų atakų, o ir prie didesnių greičių teko prisitaikyti.
Startavome taip: Labas – Romas, Dainiukas, Mindaugėlis, Ovkė – Svajka, Mindė, Zykelis, Tadytis, Aurimas – Kostas. Nuo brofkės jungėsi Eima, Marko ir jaunasis Civilkiokas – Benas. Norėtųsi, kad ta mūsų sudėtis būtų kažkiek gilesnė, 3-4 žmones įleisti į rotaciją būtų buvę šiandien labai naudinga. Žinant, kad turime 3 žmones traumuotus, kelis žmones užusienyje, dar 3-4 visai nejudėjusius, tai nusimato labai sudėtinga čempionato pradžia, todėl kviečiu aktyviai dalyvauti visus tiek treniruotėse tiek varžybose. Brofkė šiandien buvo pakankamai solidi – Nerka, Amba, Piktas, Šnioka su Šniokiene, Apkė su Apkiene, Neerka su Joške, Gintas.
Varžybos prasidėjo apylygiai, varžovai bandė spustelti kiekvienai progai pasitaikius, tačiau pakankamai neblogai su tuo spaudimu susitvarkėme, kiek įmanoma palaikėme kamuolį ir momentais pavykdavo kontratakuoti. Būtent po tokios kontratakos, Tadytis pabėgo vienas prieš varžovų vartininką, šis atmušė pirmą smūgį, tačiau pasijungęs į ataką Kostas antruoju smūgiu išvedė mus į priekį 1:0. Po šio įvarčio mūsų žaidimas pasidarė nuo gynybos, visa gynybos ir saugų linija dirbo iš peties. Reikėtų pažymėti, kad pirmame kėlinyje varžovai apart kelių smūgių iš toliau, nieko rimtesnio prie mūsų vartų taip ir nesukūrė, tvarkėmės išties neblogai.
Antrame kėlinyje varžovai suaktyvino savo veiksmus priekyje, to pasekoje teko gintis kur kas daugiau nei atakuoti. Bene pusę kėlinio pavyko išlaikyti drausmę gynyboje, tačiau kėlinio viduryje Mikulėnas rezultatą išlygina. Jo smūgiuotas kamuolys iš baudos aikštelės prieigų atsidūrė apatiniame vartų kampe. Per likusį laiką varžovai turėjo dar kelias geras progas pasižymėti, tačiau atstovėjome, o ir vienos mūsų kontratakos metu vos nepavyko išsiveržti į priekį – Beno smūgiuotą kamuolį vartininkas sugebėjo ištraukti iš apatinio vartų kampo.
Nepaisant komandų pajėgumų ir pasiruošimo čempionatui stadijos (varžovai visą žiemą judėjo Snaigės turnyre, o ir pavasarį sužaidė jau ne vienas draugiškas varžybas) sužaidėme gana neblogas varžybas gynyboje, nors priekyje jau ir nebeturėjome tiek erdvės kiek varžybose su Kruša. Rezultatas 1-1 yra geras, nors turėjome visas galimybes to įvarčio ir neprasileisti.
Judame toliau, antradienį LFF stadione 18:30 turime treniruotę, būtų gerai, kad susirinktumėme jau optimaliai. Ne tiek daug to laiko iki čempionato pradžios ir turime.
Po varžybų Zykelis lygino savo gimtadienį, lygino išties rimtai - gėrimų pasirinkimas buvo beveik kaip restorane! Dėkui Donatai, smagiai pasisėdėjome!