Aktas - Delintra 6-3

Penktadienio vakarą VPU salėje susitikome su tikrai grėsmingu varžovu - Delintros komanda. Šį kartą per visas rungtynes pavyko išvengti didesniu duobių ir pelnytai nugalėjome 6-3. Nors pirmi ir prasileidome, tačiau po to sekė trys mūsų įvarčiai ir pirmas kėlinys 3-1. Po pertraukos neužmigom, laikėmės žaidybinės drausmės ir tai atsispindėjo švieslentėje. gaila neišnaudotų progų, gerai dar, kad ir varžovams ne viskas sekėsi.

Užskaitome Petro pasirodymą, kuris net ir prieš teatrą rado laiko pažaisti futbolo. Teisingai, iš pradžių darbai po to pramogos ;). Be Petro dar sudalyvavo: Mantas, Dainiukas, Saulėnas, Gulbė, Valdesas, Ignas, Kemas, Valdas (Sauleno sūnėnas), Vaidutis, Tadas, Riuksa ir Ovkė.

Pagal tvarkaraštį, kitame ture priimame Spartaką. Bet čia vėliau, o dabar visas dėmesys A lygai, kur jau šį sekmadienį, 13 valandą žaisime su čempionų titulą ginančia Kauno Nautara.