Turnyras Prahoje

Kaip ir kiekvienais metais tradiciškai išleidome būrį genių į turnyrą Prahoje. Šį kartą vietoj turnyro Pragues Barrel buvo pasirinktos žaidynės (beje rengiamos jau 19-ą kartą) pavadinimu: European Company Sport Game. Buvome vienintėliai atstovai iš Lietuvos, šį kartą nuvyko nedidelis genių skaičius, bet, sudalyvavę šiame reikale, tikrai nesigailėjo. Buvo labai neblogas savaitgalis.
Dalyviai: Egis, Tadytis, Neerka, Šmigis, Igoris, Egida Vitkauskų, Nerijus ir du jaunuoliai: Titas ir Aurimas.
Pakliuvome į pajėgią E grupę, kurioje nugalėjome Olandų PostNL komandą (4:2), po to nusileidome turnyro nugalėtojams prancūzų Association Veolia Sport (2:10) ir paskutinėse grupės varžybose įveikėme vokiečių BSV Knappen Schwarze Pumpe komandą (3:1). Užėmę II-ą vietą grupėje, patekome į turnyro šešioliktfinalį kuriame pralaimėjome prancūzų LMSE - Football 7 komandai (1:5). Kovoje dėl 17-32-ų vietų pradžioje nusileidome vokiečių Fritsche komandai (1:2) o vėliau nugalėjome AS Orange Cesson komadą (2:0). Galutinėje įskaitoje užimta 25 vieta tarp 53 komandų.