Aktas – Fakyrai 3 -2

Pirmoji tikrai saldi pergalė pagaliau Genių kišenėje. Kaip vienas senas Genys mėgdavo sakyti: "tai lyg mini orgazmas". Ne veltui  FGBK Akto vienuolikėje maskatavosi gaisTrininkas, nes Fakyrų ugnis tą sekmadienio vakarą buvo užgesinta.  Užgesinta santykiu: trys vandens žarnos prieš du laužus. Skaičiais 3 -2. Valio!

Ačiū debesėliams, kad po savimi pakavojo tos dienos kaitriąją draugę saulę. Oras futbolui buvo puikus. Jau pirmame kėlinyje Geniukai dukart nuginklavo Fakyrų vartų sargą, nors šis ir priešinosi iš visų jėgų, ko nepasakysi apie Crocs‘ų gynybą. Įspūdis aikštėje susidarė toks, jog Geniai šįkart buvo naglesni ir kovoti bei nugalėti norėjo labiau, kas būna retai kovojant šioms komandoms. Taigi viso to rezultatas po pirmo kėlinio dvi gana greitos strėlės į Fakyrų vartus, tiesa, truputį atleidus žaidimo gijas ir atidavus iniciatyvą varžovams, Labas (ne telefono kortelės papildymo planas, o vartininkas) irgi gavo niuksą į savo vartus. Ten truputį mūsų Schwarzenegger ‘iui susisuko galvelė nuo Fakyrų puolėjo judesių, matyt, Eima apie neišvengiamą palyginimą smarkiai buvo susimąstęs.  Taigi pirmojo kėlinio rezultatas atsitiko 2 – 1. Antro kėlinio rezultatas paskėliau.

Pertraukos metu vyko intensyvus antrojo kėlinio žaidimo plano rezgimas. Pirmą kartą istorijoje nutarėme paišdykauti. Reikia pabrėžti, jog Genių treneris yra geriausias pedantiškos skaičių apskaitos draugas, o gal ir daugiau, tad jis surentė puikų planą, kaip galime pelnyti greitą įvartį antrame kėlinyje ir atsiplėšti nuo varžovų per saugų atstumą, nes kol kas jie mums sėdėjo ant rato. Taigi iš boksų į aikštę antrą kėlinį išriedėjo dvylika geniukų. Tie, kas domisi krepšiniu, primenu, kad pagal futbolo taisykles aikštėje vienu metu gali žaisti tik 11 vienos komandų narių. O kiti turi teisę kantriai laukti savo šanso ant atsarginių suolelio. Ir privalomai su skiriamaisiais ženklais. Juk mes laikomės taisyklių. Deja, šitas mūsų planas – chuliganas neišdegė. Vos per trisdešimt sekundžių buvom išaiškinti varžovų, tad šių ambicijų teko nuleidus galvas atsisakyti. Fakyrai stipriai pyko. Tie, kas nelabai draugaujate su sarkazmo juslėmis, blogai padarėte, kad skaitėte šią pastraipą. Daugiau, prašau, taip nebedarykite!

Toliau kovojome iš paskutiniųjų ir sugebėjome iššauti trečią kartą. Jautėme, kad dar praleisime, tad privalėjome mušti. Laimei puolėjai savo progų taip stipriai nebešvaistė, kaip iki šiol. Bet kas yra švaistymas? Švaistant švaistyklėse vyksta švaistymo virsmas, tad švaistūnai su švaistymu nesusitaiko ir nesišvaisto švaistalais. Tiesiog.  Vėliau Fakyrai nusprendė mušti vienuolikos metrų baudinį. Jiems labai ypatinga niekas neprieštaravo. O jie netgi norėjo.  Po antro įvarčio į savo vartus dar teko muštis apie 22,2% likusio kėlinio laiko. Ir mūšį laimėjome!

Geniukai jautėsi puikiai, tad nuo žaliosios vejos pasitraukti dar niekur neskubėjo, nors ir buvo sekmadienio vėlyva popietė.

Juozo nosis puikiai atrodė, nors jis dar kažkiek dvikovų ir prisibijo. Fakyrai mėgo jį šienaut.

Ant brofkės buvo pastebėti lengvaatlečiai tiesiai atkukčioję iš Vilniaus pusmaratonio. Atrodė jie pavargę. Vienas ypač. Rezultatai - http://werunvilnius.lt/rezultatai.

Mindė nardė. Kam įdomu plačiau – kreiptis į Labą – jis pakomentuos plačiau.