Kruša 2:2 Aktas

Oras vertė gūžčioti pečiais ir kraipyti galvą, „ant trylikos“ ar „ant šešių“ mautis apavą? Su kokiais kas žaidė tebūnie paslaptis.

Iš užsiregistravusių varžyboms nelauktai nesulaukėm Petro (tikriausiai gesino užsiliepsnojusį kiną Ozo pramogų šaly), nesulaukėm Ovidijaus (planai pasikeitė ant 100%), neatvyko Juozas (nesusiklostė kelias rožėm grįstas). Turėjom 2 keitimus ir iš brofkės kelis patarimus.

Rungtynių pradžia, situacija kontroliuojama, kaip įprasta vidurys mūsų, kaip įprasta priekyje kažkas ne taip, o ir gynyba neblizga šiandien… Pirmieji mušam mes, užtikrintai ir vienas nulis varžovai priekyje. Skersuojamas kamuolys prie mūsų vartų, Pajuodis akcentuotai, tiksliai ir dar taikliai uždaro, Labui be šansų traukti tokį iš pasalų. Vėl progos, vėl šansai ir galimybės, patys susikuriam, bet patys ir nepasinaudojam. Į pertrauką tarp kėlinių išeinam nuleidę snapus, 0:1.

Antras kėlinys. Dar labiau valdome situaciją, spaudžiam varžovus kiekviename metre, tai pasiteisina, antro kėlinio viduryje Zykelis, gavęs gerą pasą iš Pajuodžio, nusineša kamuolį pro gynėją ir iš pakankamai aštraus kampo naudoja savo pirštus didelius mažos kojytės (39,5), “špicu” į kampuką, lygu. Dar labiau suaktyvėjam, visai netrukus tas pats ale brazilo Zico giminaitis Zykus gavęs idealų perdavimą tvarkingai atsisuka veidu į varžovų vartininką ir vėl iš krašto tik šį kart “šoniuku” muša įvartį kampan. Beje, deja, nuošalė, kurios geltonai mėlyna nuomone nebuvo. Apmaudu, pikta. Dar apmaudžiau patampa, kai iki varžybų likus 5-ioms minutėms gauname Skipičio antausį, 1:2. Galvose mintys “ir vėl? kas mums yra? kodėl? už ką?”… Net ir po rimto psichologinio smūgio atrandam jėgų sužaisti iki galo ir tai pasiteisina, likus minutei iki finalinio švilpuko Tadytis baudos aikštelėje pasistamdo krūtine ir išdidžiai pasinešęs pora metrų kamuolį link vartų, sega savo firminį “Omintel Cup” stiliumi. 2:2, vis šis tas. Patenkinti lygiosėmis ir buvome ir nebuvome, iš vienos pusės gaila prarasti 3 taškus, kai tiek progų susikuri, iš antros pusės nėra blogai išlyginti paskutinėmis sekundėmis.

Varžovai išsiskyrė neblogom kontratakom, ir krašte ilgą laiką nepavyko sugaudyti jų saugelio, berods Giedriaus Petrylos (čia ateičiai, kad įsidėmėtumėm ir nebeleistume taip lengvai jam mūsų apibėginėti).

Kitas varžybas spėju laimėsim 6:1.