Navigatoriai 3:6 Aktas

Visą savaitę išskirtinai pakilia nuotaika  skraidę geniai su nekantrumu laukė naujausio varžovo. Sulaukėm dvikovos su Navigatoriais. Labai stipriai laukėm ir vos neperlaukėm, į kolegų namų Fabijoniškių stadioną atvykom vos su vienu keitimu, šiek tiek pavėlavęs nuo MRU atbėgo ir antras. Atkreiptinas dėmesys, kad varžovai šiuo aspektu nei pranoko mus, nei mums nusileido – tie patys du keitimai.

Dirbtinės dangos aikštelėje buvo jaučiama apyšlapa – kai kažkiek dar gal drėgnoka, bet ne iki galo sausoka. Praktiškai su teisėjo švilpuku išlindusi saulė stengėsi apyšlapą sunaikinti ir darė tą iki rungtynių pabaigos. O tuo metu kažkur toli Brazilijoje irgi švietė saulė, teisėjas sinchroniškai papūtė į švilpuką ir prasidėjo rungtynės Belgija – Rusija, būtų žinoję belgai ir rusai, kad pas mus įvarčiais lis, tikriausiai būtų iškeitę vieno įvarčio rungtynes į mūsiškes... tada pilni stogai daugiabučių aplink stadioną būtų buvę... būtų būtų būtų, tikriausiai vistiek nebūtų.

Rungtynės Lietuvoje prasidėjo abipusėmis ne itin pavojingomis atakomis, tačiau po truputį vis dažniau užsibūdavome varžovų aikštės pusėje ir dar neįpusėjus pirmam kėliniui Mindoza taikliu/tolimu/lengvu smūgiu pažeme nuo virpsto išveda geltonai mėlynus priekin, 1:0. Už kelių minučių labai panašų smūgį, tik tiek, kad visai ne tokį paleidžia Svajūnas, iš krašto nuo Apkės gauna rezultatyvų ir trys taškai su pražanga, rezultatas 2:0. Tereikia 5-ių ir turim naujo įvarčio naują autorių bei kompozitorių, pasas iš krašto nuo Žyčkaus, Mažas klaidingu judesiu pasipatogina jį ant savo mielos kairės, 3:0. Varžovų veiduose liūdesėlis. Ketvirtą įvartį pelnyti padeda, tiksliau padaro visą darbą patys navigai, nuo vidurio linijos atmestas kamuolys vartininkui taip ir įrieda, 4:0. Gal ir nelabai gražu, bet lipam toliau ir Mažas individualiu reidu prideda penktą. Ilsimės.

Per petrauką nusiteikinėjam neatsipalaiduoti, bet kur neatsipalaiduosi, kai atrodo abi komandos supranta, kad iš esmės nelabai jau ką ir bepakeisi. Prabėgus penkioms antro kėlinio minutėms prasileidžiam, 5:1. Negerai, bet ką darysi. Antro kelinio antra pusė, vėl prasileidžiam, 5:2. Nu negerai, nu bet ką darysi. Kažkas pasidaro, padaro likimo mėtyti ir vėtyti, nepriteklių ir turtus matę, bet vienas kitam nuoširdūs likę kambariokai, Svajūno ir Mažo tandemas, 6:2. Mažam Vaidui hattrick‘o trofėjus, o Svajūnui draugiško draugo vardas. Jei jau daug tų įvarčių tai daug, dėl įdomu, dėl to, kad lygiai dviguba persvara būtų prasileidžiam, 3:6. Baigta.

Pradžiugino įvarčių skaičius, kaip gali nedžiuginti 6 įmušti, nedžiugino susirinkimas, kaip gali džiuginti vos du keitimai, džiugino formą įgaunantis Garšvinskas, šiaip mažiau nedžiugesio buvo už džiugesį, dėl to labai džiugu. Liko vienos varžybos su Salininkais artėjantį sekmadienį Nemenčinėje, kur apsispręsime lemta mums šiemet džiugintis ar visgi mes tik to norime.

Ir kaip gi be politikos: palaikyk AKTĄ Nemenčinėje ir referendume dėl žemės pardavimo galėsi balsuoti už ką nori!