III lyga: Aktas - Ozas 1:3

Žvarboką sekmadienio popietę rungtynėmis su senu oranžiniu pažįstamu – Ozu startavome III-ioje lygoje. Registracija rungtynėms ir pilietinis genių aktyvumas nieko blogo nežadėjo, ko gero nieko blogo nežadėjo ir Ozui, nes pastarųjų gretos taipogi buvo gausios, lyginant su paskutiniais susitikimais net itin labai gausios.

Nelaimėjome. Pralaimėjome. Bet galėjome. Ar tik norėjome? Visgi, nesugebėjome. Pirmasis rungtynių įvartis priklauso Ozui, 15 min. aukštas ir ilgas perdavimas pasiekia Ozo žaidėją, šis tvarkingai gaudo kamuolį koja ore, pasitaiso ir meta Labui „už galvų“, 0:1. Atrodo net trys geniai buvo šalia, bet va kažkaip nesugaudėm jų vieno. Po įvarčio atsirado kažkiek piktumo ant savęs, o rezultatas švieslentėje įtikino, kad su esamais pajėgumais į Ozo šalies kalną neužvažiuosime. Atakos bent iš dalies tapo pavojingesnėmis ir vienoje tokių mūsų Mažylis savo miela maža, bet didinga kaire koja siunčia kamuolį į Ozo vartus, 1:1. Kamuolys ir toliau dažniau būna genių kontrolėje, bet nieko stebuklingo sukurti nepavyksta. Antras kėlinys. Kamuolys lyg ir mūsų valdomas valdomas, bet pamažu mūsų greičiai mažėja mažėja, o Ozas kaip bėgo bėgo, tai taip ir bėga bėga... 70-a ir 71-a minutės, tai dvi Ozo šlovės minutės, kurios nulėmė, kad taškų sezono starte mes negausime. Prarastas kamuolys ties viduriu, nesugaudytas varžovas, pražiūrėtas kitas, bam bam ir 1:2. Kita ataka – bam bam tik iš kito krašto ir jau 1:3. Varžovams euforija, o mums agonija. Taip ir baigėm su liūdesėliu. Brofkė laiko veltui, žinoma, kad neleido ir po kelias „susileido“, labai pateisinama tokiu nekokiu oru. Po varžybų persikėlėme į rūbinę, išsiaiškinome kas kaltas (radom atpirkimo ožį, „sumetėm ant jo babkes“ (kas po Eurą, kas dar litais)) ir „pravažiavome“, kitas sustojimas – „Ave.Ko.“ Tylą ir nekalbumą rūbinėje „perlaužė“ Gelmutis, nuoširdžiai besimėgaudamas susakė linksmą realiai įvykusią istoriją (o gal tai buvo anekdotas) ir pasipylė juokas, tada ir lygintuvai Mariai vaišes išstatė, nu ir nebeliko kur trauktis...

Potencialas yra, bent jau rūbinėje, čia niekad nebuvom silpni, tad snapų nieks nenukabino ir kaip sako dabartinė miesto valdžia „Viskas bus gerai“!