SFL Taurės 1/16: Aktas - Kruša 3:0

SFL Taurė 1/16

Aktas – Kruša. Nemenčinė.

Varžovas - Kruša. Daugelis kolektyvo pažįstami iki kaulų smegenų. Nes dalis kolektyvo kažkada žaidė Akte, veteronų amžiaus jaunimas ir dabar su mumis. Tad ypač su jais žaidžiant ta plonytė raudona linija tarp priešininko ir kolegos sąvokos tarytum ištirpsta.

Iš tikrųjų nėra čia ką daug rašyti.   Ir iš vis aš ne prie ko, nes turėtų Benas rašyti. Jam juk lietuvių kalbos egzaminas už kelių dienų, tai galėtų ir pasitreniruoti, ranką pamiklinti... nes kojos per varžybas primiklintos buvoJ

Na gerai gerai, lai jaunimas graužia mokslo šaknį karčią, o mes senoliai paimsim plunksną į rankas ir rašalo bonkely.

Tai va. Laimėjom 3-0. Užtikrintai, tvirtai ir normaliai.

Apie Man of the match. Pirmam kėliny Anžikas. Antram kėliny Juozauskas.

Apie Anžiką. Atstumas iki vartų 23-25m. Tipo baudinys. Preciziškai tikslus smūgis virš sienelės į paštangę ir vartininkui beliko tik pabegėti porą žingsnių link jojo ir.... išsimti kamuoliovy iš vartų. Panašiai kaip Dnipro su Sevilia per Europos lygos finalą. Nu panašiai.Vienas nulis vedam. Tai čia pirmam kėliny.

Apie Juozą. Panašios dvi situacijos, kai Juza išdedamas į priekį, į baudos aikštelės prieigas. Ir  šiandien kinkos nesubdrebėjo nei pirmą, nei antrą sykį. Ir to nedrebėjimo pasekmė – rezultatas trys nulis mūsų naudai. Tai čia jau antram kėliny.

Beje, pirmam kėliny pirmomis minutėmis Krušos veikėjai vos nepridarė bėdelių mums. Kažkaip mūsų gynėjukai truputį prisnūdo ir teko Labui padirbėti, nu ir Fortūnai į pagalbą atėjus, bėdos neužpuolė. Tai vis dar tam pačiam pirmam kėliny vyko tokia apyligė kova ir tiek. Kažkokių pusprogių mes pridarėm, varžovai irgi nestoviniavo, tačiau bergždiai. O antram kėliny aš supratau, kad viskas čia normaliai ir turi būti. Ir net nėra kalbos apie kažkokius lyginimus pralaimėjimus. Tieisog turėjo būti pergalė.

Apie varžybų frazę. Išskrido ji iš teisėjo lupų, po to kai mes paprašėm atkreipti dėmesį į kelintą kartą keistai iš užribio netaisyklingai varžovų išmetamą rankomis kamuolį, t.y. pasakėm, kad blogai išmestas „outas“. Na ir tada nuskambėjo – „pasižiūrėkim visi kaip išmetamas outas“. Visi žiūrovai ir gerbėjai, bei atsarginiai akylai suskatom žiūrėti, kas čia dabar bus??? Ir tada sekė jau taisyklingas išmetimas. ArtistaiJ visi klystam, visi mokomės iš kažkieno klaidų ar teisingų poelgių, tiesa?

Ai tiesa... apie Ambą. Reiškiasi varosi kairiu kraštu link galinės linijos, pakeliui apveda tris varžovus, įsivaro į baudos aikštelę, ten pašokdina/paguldo ketvirtą ir penktą. Tada tie trys pirmieji, kurie jau buvo apsivaryti, tipo atbėgę atskubėję stoja vėl į eilę naujam apsivarymui ir jų pačių nuostabai apsivarymas vėl įvyksta iš naujo. Realiai pasimečiau skaičiujekiek naujų ir tų pačių toj eilėj stovėjo, bet kad pusė komandos gavo pamokų tai faktas, o finalinėj stadijoj, kai jau mes visi buvom ekstazėj ir tokio reginio epogėjuje, kuomet jau buvome bešoką į viršų norį pasidžiaugti už šias maudynes ir savaime suprantama tikėdamiesi įvarčio, Amba tesugebėjo iš vartininko baudos aikštelės pramušti tiesiai į vartininką ir viskas mumyse nusviro... Sutikim, nesam tobuli nei vienas ir įmušti pasiseka tik geriausiemsJ

Apie draugų Pajuodž ir Zyk draugystę. Vienas kitam prisižadėjo per pertrauką, kad antram keliny viens kitą apdalins idealiais perdavimais vienas kitam, suderėjo susporyjo iš visų šventųjų, o varžyboms pasibaigus abu lingavo kinkavo galvomis ir pliekė viens kitą liežuviais, kad pažadų netesėjo ir draugystės esmę matavo.

Apie brofkę. Tai turėjom aibę priežasčių ten pabūti ir į ūsą papūsti. Marius MVZ viena, Virgelis dvi, Burzdikėlis trys (o beje Burzdikėlis tai iš Krušos šiandien buvo???), bet mums asmiškumai nesvar bu, svarbiausia priežastys, Pajuodž ketvirta žuvinė.... Nepamiršau nieko?

Pabaigai haiku. (kas nežino kas tai, lai padeda jums Visagalis gūgl).

Žuvis nukainuota nebrangi.

Aibės akcijos mielos.

Tik puf - ir tu aštunfinaly.

p.s.

Kol mes plušome Nemenčinėje, mūsų aristokratiškasis Igarionė, apsirėdęs šliūbiniu kostiumu dalyvavo LFF stadione įvykusioje ceremonijoje, kur atsiėmė mūsų veteronų iškovotą bronzinę taurę ir bronzinius medalius. Šlovė jam ir šlovė jiems. Na tiems visiems, kurie tos bronzos verti.

Geros kelionės į Žalgiriadą jums linki - Anonymous, but famous.