Aktas prieš Olimpiją, Spartaką ir Ozą 10:3!

Olimpija. Nemenčinė. III lyga. Nedrąsiai, bet užtikrintai. 3:1. Zykelis, Andžeika ir Mažutis.

Spartakas. Ukmergė. III lyga. Drąsiai, vidutinio užtikrintumo. Pirmajame kėlinyje atrodėme tvirčiau už varžovus, daugiau kamuolį kontroliavom, atakos rimtesnės buvo ir artėjant pertraukai tarp kėlinių pakeitėme skaičių įsivaizduojamame tablo. Po nepriekaištingo komandinio kombinacinio darbo Petriukas (ne tas, kur anekdotuose dominuoja, bet tas, kur užaugęs ant šio stadiono) užbaigia idealų momentą idealiu smūgiu iš tolėliau, 1:0. Petrauka - laiko tarpas, kai nevyksta žaidimas, bet prieš tai vyko ir dar vyks, bet su sąlyga, kad ką tik buvo įmušęs Petras, šiaip būtų buvus pertrauka, nu painoka, bet taip yra, ne pats gi sugalvojau.

Antrajame kėlinyje apsileidžiam keliomis prasmėmis, viena, pradedame žaisto nebe taip tvirtai, varžovai vis dažniau su kamuoliu, mes vis dažniau klystam, antra, apleidę savo budrumą ir prisižaidę gynybos linijoje leidžiam spartos vyrui susikurti pavojingą momentą ir rezultatas 1:1. Nedžiugu. Laikinai. Likus dviems minutėms dar viena genių ideali ataka, Vaidučio-Mažučio techniškas numetimas Svajūnui, pastarojo tikslus vienlietis perdavimas į kitą kraštą, kuriame staigus, bet išmintingas Zykelio prasiveržimas bei perdavimas spurtavusiam Mažučiui-Vaidučiui, tikslu, 2:1. Pergalė! Nepamatuojamas malonumas.

O tuo tarpu brofkėje Gintukas visiems savo pasą rodė, ne perdavimą, o tą popierinį, kur užsienietiškai pasportas vadinasi. Rodė tą vis pasą, šoko, vėl rodė, negalėjo atsidžiaugti jaunyste viduje, kartais dar iki aikštės krašto nueidavo sūnaus pažiūrėti, nes namie nesusitinka. Zenga šiuo tėvo ir sūnaus saitu atsigerėti negalėjo, vis Gintuką trumpam kvietė ir kažkokio inpilo prašė. Ačiū Gintui už palyginimą. Eilinė ir tuo pačiu išskirtinė nuolatinė smagi išvyka Ukmergėn ir taškas, tiksliau trys taškai ir tada vienas taškas papildomai.

Ozas. LFF stadionas. Taurės pusfinalis. Drąsiai ir užtikrintai. Pergalės norėta ir siekta, tas matėsi ir aikštelėje, tas ir pasiekta. Neįtikėtinas individualus Juozo pasirodymas ir pokeris ant žaliosios vejos, superinis komandinis darbas aikštelėje, fantastiškas sirgalių palaikymas, viso to rezultatas – SFL taurės finalas.

Prašė prieš rungtynes Juozas gimtadienio proga pergalės supakuotos į didelę dėžę, o geniai draugiški, padovanojo, bet panašu, kad Juozas pats tą dovaną susirado, susipakavo, kaspinėlį parišo ir pats sau įsiteikė, geniams užteko į gimtadienį įveiti (nuo taisyklingo žodžio įvėjimas). O Gelmis kuklus, nieko neprašė, bet gal visgi gal gi kažko gi norėtum, Gelmi gi? Užsuk, Gelmuti, sekmadienį 20:00 val. į Fabijoniškių stadioną ir paprašyk, pabandys geniukai atsilyginti už tavo vaišes, už pasisekusį palyginimą ;)

Va taip va mes šiuo metu va dreifuojam, tiesa, ant bangos dreifuojam. Smagią atkarpėlę paturėjom, dar smagiau būtų šiuo ritmu ir sezoną pabaigti, velniškai sudėtinga, bet dar velniškiau malonu būtų tai pasiekti (svajonę turėjau...).