Navigatoriai - Aktas 2:1

Po puikaus starto III lygos čempionate, antrame rate teko patirti ir pralaimėjimo kartėlį. Lygioje kovoje kritom prieš Navigatorių komandą.
Navigatoriai, po metų pertraukos grįžę į mūsų divizioną, jau yra nebe ta komanda, kuri prieš kelis metus visą sezoną balansavo ties iškritimo riba, kol galų gale krito žemyn. Grįžo po metų pertraukos į III lygą su trenksmu, nušlavę visus varžovus žemesnėje lygoje, ir brandžiai pradėjo šių metų čempionatą. Su jais reikės skaitytis visoms komandoms ir jei išlaikys tokį žaidimo lygį, Navigatoriai bus pirmo penketukuko komanda minimum.
Varžybos buvo lygios, kamuolio nežymią kontrolę lyg ir turėjome, tačiau pavojingų momentų daug nebuvo nei prie vienų nei prie kitų vartų. Pirmame kėlinyje dažniausiai vyravo kova aikštės viduryje, abi komandos iššvaisčiusios po vieną gerą progą, išėjo ilsėtis be jokios apčiuopiamos naudos. Tokios varžybos dažniausiai vyksta iki pirmo įvarčio, kuri komanda jį sugeba pasiekti, ta ir laimi. Tą įvartį prasileidome mes. Apmaudžiausia, kad ne varžovai jį sukūrė, o atsivežėme patys.. Toliau, atsitiko tai, ko prieš varžybas galima buvo tikėtis. Pasėdome fiziškai ir jei į priekį dar bėgome pakankamai gerai, atgal bėgti jėgų vis dažniau nebeužtekdavo. Neišnaudojome dviejų gerų progų, kartą teisėjas neužfiksavo varžovų rankos baudos aikštelėje. Navigatoriai puikiai išeidinėjo į kontratakas, po vienos iš jų, po kontakto su mūsų gynėju baudos aikštelėje prie galinės linijos, varžovas griuvo ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Kontaktas šioks toks buvo, bet kamuolys jau seniausiai buvo užribyje ir puolėjui nebuvo jokių variantų pratęsti atakos.. Toks "pendelis" su kartėliu, ypač įvertinus tai, kad prieš kelias minutes į varžovų vartus baudinys už žaidimą ranka, nebuvo skirtas. Per likusias 15 minučių atžaisti du įvarčius, misija buvo, ko gero, neįmanoma. Taip, pagal galimybes įsitaisėme varžovų pusėje, bandėm kabintis į varžybas, bet atsakomąjį įvartį įsegėm tik likus kelioms minutėms iki varžybų pabaigos. To buvo per mažai. Kaip ir per mažai susikurtų pavojingų momentų prie Navigatorių vartų. Gaila, kad neturėjome nei Juozo nei Zykaus, kaip bebūtų, bet ir vienas, ir kitas bent po kelis savo momentukus per rungtynes susikuria.
Beliko pasveikinti varžovus su pergale ir skirstytis. Nepaisant pralaimėjimo, džiugina mūsų rinkimasis į varžybas, tiek aikštėje, tiek brofkėje turime nemažą būrį genių. Džiugina ir kovingumas kurį demonstruojame aikštėje. Išlaikius tokį lygį viso čempionato metu, tikiu, kad nereikės kovoti dėl išlikimo III lygoje, o kandžiosimės ir kovosime su kiekvienu varžovu!
Sekančios varžybos įvyks Senvagės stadione, sekmadienį 16:30, varžysimės su Kaišiadorių GB United - Divenda komanda. Ateikite į stadioną!