Aktas – GB United-Divenda 3:2

3-io turo varžybos su svečiais iš Kaišiadorių. Varžovas naujas, nežinomas, lygos naujokas, tad analizės neatlikome ir į aikštę žengėme be spec. pasiruošimo. Ir lengvos ir nelengvos rungtynės, dviprasmiškai taip žiūrisi jau po visko. Varžovas leido kontroliuoti situaciją, tą ir darėme. Mušėme ganėtinai anksti, 17 min. po kombinacijos šalia baudos aikštelės liuksišką perdavimą jau prie pat vartų pagauna Zykus ir juo pasinaudoja, 1:0. Šiek tiek vėleliau drioksteli Linkevičiaus sūnus Marius, kaip iš patrankos, preciziškai suderintos patrankos, 2:0. Neužilgo, po klaidos aikštelės viduryje mus užpuola kontratakininkai, pasinaudoja mūsų žemesnio lygmens budrumu ir rezultatą švelninantis įvartis, 2:1.

Tik prasidėjus antram kėliniui apie save primena mūsų Aguero, nedidukas anas, dažnai nepamatom, tai sako prisiminsiu apie save, tai kai segė, t.y. pelnė įvartį labai gražų iš už 16-ios metrų atžymos, 3:1. Net paaugo Vaidas, iš kart pastebimesnis tapo. Toliau panašiai kaip ir pirmame kėlinyje, žaidimą kontroliuojam bet atakų neišpildom, dažnai į nuošalę pakliūnam, o varžovai tyko, laukia, karts nuo karto puolimą užkuria, bet didelio pavojaus nesukuria. Ir vėl pačių klaida, ir vėl patys sau pagalius į ratus kišam. Genys-gynėjas, kurio vardo neverta minėti bando atlošti kamuolį Labui, bet padaro tai kažkaip ne taip kaip reiktų ir suteikia progą varžovų puolėjui, pasinaudoja, 3:2. Paskutinėmis rungtynių minutėmis dar šiek tiek „padegėme“, bet rezultatą išsaugojome ir svarbiausia tris taškus gavome.

Jei ne mūsų pačių dovanėlės varžovams, įvarčių prasileisti neturėjome, jei šiek tiek daugiau koncentracijos ir susikaupimo priekyje, tai įvarčių daugiau turėjome turėt. Nereikalingos rizikos ir streso patys sau įsinešėme. Toks vaizdas, kad dividendus dar prieš varžybas išsimokėjome, nors Divenda dar jų paskirsčiusi nebuvo. O pats varžovas įdomus, smagu, kad prasiplėtė lygos geografija, išvyka bus, dienpinigių bus. Vis gi, labiausiai lygos naujokai įstrigo dėl norminės kalbos pažeidimų tankio, ko gero būtų buvęs užfiksuotas apyrekordis, bet nebuvo. Keikūnukai šiek tiek. Viskas normaliai.

Tas kurio vardo neverta minėt buvo sekmadienį mini palyginimą padarys, už tą stresą patirtą...