Lauko sezonui artėjant..

Sveiki, 
Senokai mūsų nesigirdėjo eteryje, tai skelbiame žinią kad mes esam sveiki ir gyvi, trupučiuką pasenom, o kartu ir atsijauninom arba atsinaujinom. Žiemą aktyviai sportavome, sekėsi įvairiai, kartais laimėdavom, o kartais ne. Bet išlaikėme tą savo tradicinį veidą - amžinai perspektyvūs, gražūs, linksmi, gal ir nelabai superiniai "futbolistai", bet vieną kitą šposą aikštėje iškrėsti vis dar galime.
Sudalyvavome dvejuose turnyruose, salėje pasikartojo praeitų metų istorija, kai iki paskutinio turo kovojome dėl išlikimo pirmoje lygoje, sukovojome nesėkmingai, užimta priešpaskutinė vieta ir gautas bilietas į žemesnį divizioną. Kur kas sėkmingiau susiklostė SFL 7x7 čempionatas, kurio A divizione užėmėme 3-ią vietą. Pradėjome tradiciškai, buvome apie lentelės vidurį, tačiau sėkminga 9-ių nepralaimėtų rungtynių serija pabaigoje, leido po ilgesnės pertraukos mums pasipuošti medaliais.
Pasibaigus žiemos turnyrams, kelis kartus buvom išbėgę pasižaisti ir lauke. Bene pirmą kartą per visą klubo gyvavimo istoriją, sudėtyje įvyko nemažai pasikeitimų. Prisijungė prie kolektyvo 7 nauji žaidėjai, pasistiprinome visose grandyse. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad turėsime pakankamai lygią, konkurencingą sudėtį ir turėtumėme išvengti pernykščių nesusirinkimo klausimų. Kitas klausimas bus tame, kaip greitai naujiems geniams pavyks adaptuotis klube? Sužaidėme kelias draugiškas varžybas ir komandos žaidimas paliko visai neblogą įspūdį. Tiek varžybose su Viesulu (7-2), tiek su Kruša (4-4) labai neblogai atrodėme atakuojant, gal kiek prasčiau sekėsi apsiginti, bet nurašome šį reikalą susižaidimo stokai. Belieka tikėtis, kad to susižaidimo mums nepritrūks čempionato pradžioje ir jau nuo pirmų turų džiuginsime jus gražiu žaidimu. O jei pavyks pradėti sezoną pergalėmis, nuo to bus tik dar smagiau!
Pirmas III lygos čempionato varžybas žaisime išvykoje su Tec, jos įvyks balandžio 23-ią dieną, sekmadienį 20:15 Senvagės stadione. Ateikit palaikyti genių!