Tec - Aktas 4:4

Pajudėjome! Galbūt ne visai taip kaip norėjome ir galėjome, tačiau perfiltravus visą rungtynių eigą, rezultatas turbūt nėra blogas. Apskritai šių metų čempionatas bus įdomus ir pakankamai lygus. Jau pirmas turas parodė, kad autsaiderių čia nebus, ir komandos pakilusios iš žemesnio diviziono arba komandos pernai buvusios apatinėje lentelės dalyje, drąsiai kibo į atlapus favoritams ir pasiekė pergales. Bus įdomu pažiūrėti kaip visa šita "mėsmalė" rutuliosis toliau.

Į pirmas varžybas tradiciškai susirinkome gausiai, turėjome bene dvi sudėtis, ir teko ilgai pasukti galvas kaip visus žaidėjus išrotuoti. Šito rebuso neišsprendėme ir pažaisti visiems nesigavo, rungtynių eiga įnešė savų korekcijų, rėmėmės 15 žaidėjų.

Pradėjome aktyviai, žaidėme pakankamai aukštai, pabandėme palipti nuo pirmų minučių. Ir iš karto prasileidome kontrataką, varžovų smūgį iš kairės pusės truktelėjo Arijus. O jau sekančioje atakoje Elvis gavęs gerą Zykelio perdavimą, buvo pargriautas baudos aikštelėje. Ignas 11 metrų baudinį mušė tiksliai ir atrodė, kad viskas klostosi pakankamai gerai. Tačiau vos po trijų minučių jau skiriamas "pendelis" į mūsų vartus, manome, kad nepelnytai, nes Andžikas griūdamas sužaidė į kamuolį ir tik po to įvyko kontaktas su varžovo koja. 1-1 Ir viskas prasidėjo iš naujo. Sekančios 20 minučių buvo ramesnės, mes kažkiek ilgiau kontroliavome kamuolį viduryje, varžovai iš karto ieškojo greitųjų savo puolėjų. Reiktų paminėti, kad sunkiai mums sekėsi sugaudyti tecinį Vytautą Žičių - labai gerai su kamuoliu bėgantis puolėjas. Būtent jis po kontratakos ir pelnė antrąjį Tec įvartį. Maža to, kėliniui einant į pabaigą, būtent jo vėl nesugaudėm atakoje ir teko kirsti baudos aikštelėje. Dar vienas 11 metrų baudinys ir kėlinį baigiam 1-3.

Antrame kėlinyje teko įnešti korekcijas gynyboje, į ją teko nustumti Igną, o po keliolikos minučių apskritai nusprendėme žaisti trimis gynėjais. Neturėjome ko prarasti ir ėjome ieškoti laimės priekyje. Pilnai perėmėme iniciatyvą kamuolio kontrolėje ir persibazavome į varžovų aikštės pusę. Labai aktyviai žaidė mūsų du nauji jaunuoliai, tiek Eimantas, o ypač Elvis pridarė nemažai rūpesčių varžovų gynėjams. Rezultatui esant 1-3, teciniai turėjo dvi auksines progas pabaigti varžybas anksčiau, vieną kartą komandą gelbėjo Arijus, antrą kartą Arijus jau bėgo alaus, laimei, smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Likus pusvalandžiui iki varžybų pabaigos į puolimą metėme seną vilką Andžiką. Ir jei ginantis jam sunkokai sekėsi vaikytis greituosius varžovus, tai atakoje iš karto jis atrado save. Vienas po kito pasipylė momentai ir įvarčio laukti ilgai nereikėjo. Elvis dešinėje įkirto link baudos aikštelės, atidavė perdavimą Andžikui, šio smūgiuotą kamuolį atmušė vartininkas, o Eimantas galva atsidarė savo įvarčių sąskaitą mūsų klube. Po trijų minučių jau pats Andžikas lygina rezultatą 3-3! Atakuojame toliau, du kartus Tec gelbsti vartininkas, kartą Elvis muša visiškai šalia virpsto. Mušame dar vieną įvartį, Andžikas dvikovoje galva numeta kamuolį kažkuriam iš musiškių, šis smūgiuoja tiksliai, tačiau teisėjas švilpia pražangą. Jei ir buvo pražanga tai tikrai ne į mūsų pusę ir jei ne įvartis, tai "pendelis" turėjo būti.. Savo ketvirtą įvartį įmušėme likus 10 minučių iki varžybų pabaigos, kai po kampinio tris kartus smūgiavome į vartus, paskutinį tikslų smūgį atliko Lukas - 4-3 ir jau visai linksma! Tos 20 minučių per kurias sugebėjome įmušti tris įvarčius ir dar susikurti kelias šimtaprocentines progas buvo pavyzdinės. Likusias 10 minučių nusprendėme žaisti atsargiau, ilgiau laikėme kamuolį viduryje ir stengėmės varžovams neleisti įsitvirtinti mūsų pusėje. Deja, bet likus trims minutėms gavome įvartį į savus. Gavome tokį, kokių neturėtumėme praleisti. Metamas kamuolys iš auto toli į baudos aikštelę, atsimuša į žemę, tada pralaimime dvikovą galva ir kamuolys permetamas likusiam laisvam varžovui vartininko aikštelėje. Šis galva muša tiksliai.

Žodžiu, nei labai liūdėti dėl tokio rezultato noorisi, nei labai džiaugtis. Tiek šios varžybos, tiek draugiškos parodė, kad šiemet pas mumis klijuojasi gana nebūdingas mums žaidimo stilius, kur mušame daug įvarčių, bet kartu ir labai nemažai praleidžiame. Paskutinį aspektą jei pavyktų eliminuoti iš mūsų žaidimo, bus visai neblogas vaizdas.

 

Šią savaitę žaisime SFL taurės varžybas, pirmame etape gavome kietą riešutą - Advoco komandą. Kviečiame visus į Senvagės stadioną balandžio 30-ą dieną 18:30!