SFL taurės 1/32: Aktas - Advoco 4:2

Startavome ir SFL taurės pirmajame etape. Burtai lėmė, kad iš karto gavome gana rimtą varžovą – Advoco – A komandą. Kad varžovas ne iš lengvujų, patvirtino ir pačios varžybos.
Nepaisant to, kad varžybos vyko viduryje ilgojo savaitgalio, vėl gerai susirinkome. Turėjome 6 keitimus, dar keli žaidėjai nutarė stebėti varžybas nuo brofkės. Varžybų eiga klostėsi sunkiai, vėl nepavyko visų žaidėjų išrotuoti – rėmėmės 15 žaidėjų.
Pačios varžybos vyko su mūsų persvara, bet varžovai kokybiškai ir aštriai kontratakavo. Gana anksti įmušėme įvartį, 3-ią rungtynių minutę, po kampinio laiku ir vietoje atsidūręs Mantelo galva mušė nepasiekiamą vartininkui. Per sekančias 10-15 minučių turėjome mušti dar vieną įvartį, deja nepavyko, o varžovai gi išlaukė savo momento ir taipogi po kampinio rezultatą palygino. Kad ir sunkiai sekėsi regzti atakas per sutankintą advokatų gynybą, bet savus momentus susikūrėme. Gerų progų neišnaudojo Zykelis, Andžikas ir Mariukas. Pritrūko tikslumo, o kartą, berods Zykelio gerą smūgį truktelėjo vartininkas. Per pertrauką buvo vienintelis prašymas – pradėti žaisti greičiau, nes per ilgai užtrukdavom žaisdami pozicinį žaidimą.
Antras kėlinys visumoje susižiūrėjo kažkiek geriau. Kamuolio kontrolę turėjome dar didesnę, bet labai sunkiai gavosi paskutinis perdavimas. Toje vietoje buvo per daug neteisingų sprendimų ir to pasekoje ypatingai varžovų vartams negrasinome. Kol kėlinio viduryje baudos aikštelėje varžovai nepargriovė Andžiko. Mariukas užtikrintai realizavo baudinį. Advoco po praleisto įvarčio aktyviau atkavo, bet tuo pačiu ir atsivėrė ir spragos jų gynyboje. Žaidimas pasidarė atviras, ir momentų turėjome tiek mes, tiek ir varžovai. Du gerus smūgius į mūsų vartus atmušė Aurimas. Tačiau likus 8 minutėms iki varžybų pabaigos bejėgis buvo ir jis. Varžovai atliko idealią ataką, kai sekė trys perdavimai ir tikslus smūgis. Ir viskas buvo atlikta vienu lietimu. Pakvipo 11 metrų baudiniais, laimei, mušti teko tik vieną iš jų. Likus kelioms minutėms baudinį uždirbo Rumkis. Abu mūsų vidurio gynėjai uždirbo po baudinį. Jei prieš tai vykusiose varžybose su Tec jie abu uždirbo baudinius prie savų vartų, tai šį kartą tai buvo padaryta prie varžovų vartų :). Mariukas vėl mušė tiksliai. O po minutės savo įvartį įmušė Andžikas. Po Luko perdavimo, galva mušė daugiau nei užtikrintai.
Pasiekta darbinė pergalė prieš labai neblogai atrodžiusį varžovą. Belieka jiems palinkėti sėkmės čempionate, o mes laukiame antro etapo burtų.
Tačiau iki to laiko, sužaisime 4 varžybas III lygoje. Jau šį sekmadienį važiuojame į Nemenčinę kur žaisime su Ave.Ko. Komanda. Jie, kitaip nei mes, taškų pirmame rate nebarstė ir nugalėjo Ozą. Varžybų pradžia 17:00.