Ave.Ko. - Aktas 1:2

Po truputį, po truputį – į priekį! Būtent toks sakinys atspindi situaciją, kurioje esame. Motinos diena gerokai pakoregavo mūsų sudėtį, bet šiemet turime kaip niekad lygią ir gilią sudėtį. Ir nepaisant to, kad nemažai genių šiandien sudalyvauti negalėjo, problemų su susirinkimu neturėjome. Turėjome tris keitimus, visi gavo pažaisti, o labiausiai nudžiugino pergalė.
Bent kol kas, šių metų trečia lyga stebina. Stebina tuom, kad nusimato labai lygus čempionatas. Čia kol kas nėra nei aiškių favoritų nei autsaiderių, ir kiekvienose varžybose taškus reikia iškovoti, o ne pasiimti. Kad ir šios dienos varžovai – Ave.Ko. komanda. Jauna kovinga komanda, pirmame rate nukirtusi ambicijų nestokojantį Ozą. Pavargome su jais ir mes, teko papraikaituoti iki paskutinių rungtynių minučių.
Varžybos vyko mums mieloje ir gana sėkmingoje Nemenčinės aikštėje. Ech, kiek čia pergalių iškovota, kiek pasisėdėjimų po varžybų čia būta.. O ir aikštė natūrali, tiesa, ne visai geros kokybės, bet vistiek žolės kvapas priminė senus laikus ir sintetinė aikštė, kad ir kiek kokybiškesnį futbolą ten galima žaisti, natūralios neatstos.
Varžybas sužaidėme geriau nei varžovai, ir turbūt daug paprasčiau būtų buvę, jei įvarčius sumuštumėme dar pirmame kėlinyje. Bent tris progas išvaistė Juozas, vienos neuždarė Lukas. 4 turėjome mušti. Varžovai pagrasino kelis kartus iš toliau, bet ypatingo aštrumo prie mūsų vartų nekilo. Antrame kėlinyje pabandėme palipti dar labiau, kažkiek parizikavome, gynėją pakeitėme papildomu puolėju ir nubėgome laimės ieškoti prie varžovų vartų. Po neišnaudotos eilinės superinės progos, gavome kontrataką – važovai sužaidė iš natų ir pavyzdingai užbaigė išėjimą vienas prieš vieną. Praleistas įvartis galutinai privertė ieškoti laimės prie varžovų vartų. Sužaidėme labai neblogą 20 minučių atkarpą, per kurią ir momentų sukūrėme ir įvarčius du mušėme ir varžovams neleidome per vidurį pereiti. Pirmą įvartį mušė Juozas, atsidūręs dviejų varžovų apsuptyje, pradžioje prasimetė kamuolį pro vieną, tada pasiblokavo nuo kito, ir iš 14-15 metrų mušė užtikrintą. Ilgai netrukus, varžovai sužaidė ranka baudos aikštelėje ir 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Ignas. Po praleisto įvarčio varžovai suaktyvėjo, o gal mes kiek atleidome „gazą“, bet iš esmės labai pavojingų varžovų atakų išvengėme. Buvo baudos smūgis į skersinį, bet Arijus kontroliavo situaciją, buvo pavojingas smūgis galva rungtynių gale, bet tiesiai į Arijų. Mes irgi turėjome gerų išpuolių, kelis kartus išeidinėjome du prieš vieną gynėją, bet tiek Eimanto, tiek Jano perdavimai buvo netikslūs, iš toliau neblogai smūgiavo Andžikas, Ignas ir Svajka. Rungtynių vadelių nepaleidome iki pabaigos ir džiaugiamės nelengva pergale. Po vakarykščių rungtynių, norėčiau išskirti gynybos liniją, sužaidė visi be didesnių klaidų, varžovams neleido kurti daug momentų, o ir Arijus pakankamai užtikrintai sužaidė aukštai pasaugodamas gynėjus. Kas liečia saugų - puolėjų liniją, tai džiugina, kad vėl pavyko susikurti daug momentų, tik šį kartą, kažkiek pavedė realizacija.
Pasiekta graži, darbinė pergalė ir su geromis nuotaikomis laukiame ateinančio turo, kuriame priimsime dar vieną, futbolą mokančią žaisti komandą – Naujuosius Verkius. Varžybos įvyks Senvagės stadione, gegužės 14 dieną, sekmadienį 18:30. Ateikit į stadioną!